Меню сайту

Нові користувачі
OOOOFF
Користувачі
26.11.2020
vbogdan
Автори робіт
13.11.2020
Frommu
Автори робіт
31.10.2020
Corse
Автори робіт
26.10.2020
VIKITORIA
Користувачі
21.09.2020
Чи даєте Ви хабарі викладачам?


аватар
Рокита Наталія Іванівна

Рейтинг: 10
аватар
Дехтяренко Марина Вадимовна

Рейтинг: 10
Онищенко Мальвіна Вадимівна

Рейтинг: 10
Алексеева Марина Николаевна

Рейтинг: 16
Молотков Юрий Георгиевич

Рейтинг: 13.9
аватар
Зубко Катерина

Рейтинг: 10

Замовляйте роботи у професіоналів


Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права
або ж є проблеми з її достовірністю
повідомте про це адміністратора

Громадянин Польщі Кшиловський побудував літальний апарат і вирішив його випробувати. Під час польоту Кшиловський втратив контроль над цим ап


Контрольна робота
K-23436

148. Громадянин Польщі Кшиловський побудував літальний апарат і вирішив його випробувати. Під час польоту Кшиловський втратив контроль над цим апаратом і потрапив на територію Укра¬їни. Намагаючись здійснити посадку, він спрямував його на авто¬мобільну дорогу, по якій рухався автотранспорт. Щоб уникнути зі¬ткнення із літальним апаратом при здійсненні тим посадки, водії автомобілів з’ їжджали з проїзної частини, деякі з них потрапили в аварію і зазнали тяжких та середньої тяжкості тілесних ушко¬джень.
Вирішіть питання про відповідальність Кшиловського.
149. Машиніст Бережний не дочекавшись дозволу на проведення маневрів, привів тепловоз у рух. Помічник машиніста Пшеничний зауважив йому, що він рухається без дозволу і веде тепловоз на за-йняту колію. Не реагуючи, Бережний збільшував швидкість руху. Тоді Пшеничний відштовхнув Бережного від пульту керування і вжив за¬ходів щодо гальмування, однак відвернути зіткнення двох тепловозів не встиг. Тільки після цього він помітив, що Бережний перебуває у стані сп’яніння. Внаслідок зіткнення локомотивному депо було за¬подіяно незначної матеріальної шкоди.
П р и м і т к а. Правила технічної експлуатації залізниць заборо-няють машиністу проводити в рух локомотив без сигналу керівника маневрів, а також зобов’язують локомотивну бригаду забезпечити безпеку проведення маневрів, цілісність рухомого складу.
Вирішіть питання про відповідальність Бережного.
150. Кудинов та Іллясов вирішили помститися обхіднику Солодо-ву і вночі прийшли на колію залізниці, де розкрутили з’єднання колії у двох місцях. Внаслідок цього дрезина, що рухалась на цій ділянці, зазнала аварії, а робітникам Костіну і Гриценко, які їхали в ній, були спричинені тяжкі тілесні ушкодження.
Вирішіть питання про відповідальність Кудинова і Іллясова.
151. Покритов, який перебував у нетверезому стані, не бажаючи йти пішки від станції до свого села, вирішив зупинити потяг на пере¬гоні стоп-краном. Коли потяг, йдучи на великій швидкості, порівняв¬ся з його селом, Покритов, зірвавши стоп-кран, зупинив його. Уна - слідок різкої і непередбачуваної зупинки та сильного поштовху де¬кілька осіб отримали серйозні поранення, а один з пасажирів, через травму від удару головою, загинув.
Вирішіть питання про відповідальність Покритова.
152. За керування мотоциклом у нетверезому стані 20 лютого 2011 р. Кавун був позбавлений права на керування мотоциклом строком на шість місяців. 10 червня 2011 р., перебуваючи в стані сп’яніння, Кавун помітив автомашину, яка стояла на узбіччі дороги, і, скориставшись відсутністю водія, вирішив поїхати на ній у сусіднє село. На шляху руху, перевищивши швидкість, Кавун збив Вікторова, який йшов по дорозі, заподіявши останньому тяжких тілесних ушкоджень.
Вирішіть питання про відповідальність Кавуна.
153. У темний час доби через неполадки системи гальмування та електроживлення автомобіля водій Таранчук, який вимушений був зупинити машину на узбіччі дороги, не включив ні стояночних, ні габаритних вогнів. У цьому ж напрямку рухався вантажний автомо-біль, яким, перебуваючи в стані сп’яніння, керував Сафонов. Ослі-плений світлом зустрічної машини, якою керував Шовкун, Сафонов, не знижуючи швидкості, звернув вправо і зіткнувся з автомобілем Таранчука, внаслідок чого автомобіль було пошкоджено, а сам Таран-чук отримав середньої тяжкості тілесних ушкоджень.
Вирішіть питання про відповідальність Таранчука, Сафонова й Шовкуна.
154. Яковлєв був позбавлений права на керування автотранспорт-ними засобами строком на один рік. Через місяць, влаштувавшись на роботу у лікарню сторожем, Яковлєв повідомив, що він позбавлений права на керування транспортними засобами, але керувати машиною вміє. У зв’язку з тим, що водій машини захворів, завідуючий гаражем Павлюк дозволив Яковлєву перевозити вантаж, але лише на території лікарні. У цей же день, перебуваючи в стані сп’яніння, Яковлєв пере¬вищив швидкість руху під час доставки продуктів з кухні до лікуваль¬ного корпусу, внаслідок чого збив Андронова, заподіявши йому тяж¬ких тілесних ушкоджень.
Вирішіть питання про відповідальність Яковлєва та Павлюка.
155. Карпухов, перебуваючи у стані сп’яніння, самовільно сів у ван¬тажну автомашину водія Зиміна, яка стояла біля будинку, і завів її. У цей час з будинку вибіг Зимін і, скочивши на підніжку, став просити Кар- пухова вийти із автомобіля. Проте останній різко рушив з місця, від чого Зимін не втримався на підніжці й упав під колесо. Побачивши в дзеркало заднього виду, що потерпілий залишився лежати на про¬їжджій частині дороги, Карпухов збільшив швидкість і залишив місце події. Від отриманих тілесних ушкоджень Зимін помер.
Вирішіть питання про відповідальність Карпухова.
156. Красюк, який раніше працював машиністом, знаходячись у стані сп’ яніння, вирішив швидше дістатися до потрібної йому станції. З цією метою він, разом зі своїми приятелями Вороніним і Чорновусом, увірвався в кабіну тепловоза і, погрожуючи машиністу тим, що викине його на ходу, сам повів потяг. При цьому Красюк ігнорував вимоги диспетчера щодо швидкості руху та, у подальшому, - негайної зупинки тепловоза у зв’язку із загрозою зіткнення з іншим потягом. Щоб уник¬нути катастрофи, диспетчер припинив рух на ділянці руху тепловоза, яким керував Красюк. На наступній станції злочинці були затримані.
Вирішіть питання про відповідальність Красюка, Вороніна і Чор-новуса.
157. Під керівництвом майстра Торопенка проводився ремонт дорожнього покриття. В один із днів, через технічні причини, одна ділянка проїжджої частини досі не була заасфальтована. При цьому рух транспортних засобів на всій ділянці був поновлений без вста-новлення попереджувальних знаків. Внаслідок попадання колеса автомобіля на незаасфальтовану ділянку стався розрив покришки та камери, через що цей автомобіль перекинувся, а його водій загинув.
Вирішіть питання про відповідальність Торопенка.
158. Василюк та Проценко сіли у маршрутне таксі, що належало приватному підприємству «Х.О.Б.». Дочекавшись виходу із таксі всіх пасажирів, Проценко дістав ножа і, погрожуючи ним водієві Ващен-ко, наказав йому їхати. На виконання вимог злочинців Ващенко їхав із перевищенням швидкості, перетинав перехрестя на червоне світло світлофору, створюючи аварійні ситуації, і врешті зіткнувся із зустріч¬ним легковим автомобілем «Славута». Унаслідок дорожньо- транспортної пригоди водієві «Славути» були заподіяні середньої тяжкості тілесні ушкодження.
Вирішіть питання про відповідальність Василюка і Проценко та визначте, чи підлягає відповідальності Ващенко.
159. Ткаченко повертався на мотоциклі додому і дізнався, що у його приятеля Василюка, який жив неподалік, народився другий син. Не доїхавши додому, Ткачук зупинився і зайшов до Василюка, щоб привітати його. На запрошення випити за здоров’я новонародже¬ного Ткаченко відмовився, оскільки повинен був ще керувати тран-спортним засобом. Але Василюк пообіцяв, що мотоцикл відведе його старший син - 16-річний Олексій. На прохання батька та за дозволом Ткаченка він погодився перегнати мотоцикл на подвір’я Ткаченка. Спочатку він вів мотоцикл, штовхаючи його й не включаючи мотора, а потім завів його і вирішив покататись зі своїм приятелем. Олексій не справився з керуванням і впав у рівчак, унаслідок чого він і його приятель зазнали середньої тяжкості тілесних ушкоджень.
Вирішіть питання про відповідальність Ткаченко і Василюка Олексія.
160. Водій вантажної машини, яка належала місцевій фабриці, Букін виїхав у рейс. Дорогою він посадив у кузов людей, щоб довез-ти їх до залізничної станції, серед яких був його знайомий - Лавров. Останній, не маючи права на управління транспортним засобом, умовив Букіна передати йому керування автомобілем. На повороті Лавров не справився з керуванням, заїхав в кювет, де машина пере-вернулась. Двоє пасажирів, які сиділи в кузові, отримали тяжкі тілес-ні ушкодження.
Вирішіть питання про відповідальність Букіна і Лаврова.
161. Франчук і Борін викрали вночі автомобіль Daewoo Sens D4LЕ500, який стояв на подвір’ї приватного будинку. Покатав¬шись на ньому, вони виїхали за межі міста, зняли з автомобіля магні¬толу, забрали ключі й інші інструменти, а машину спалили.
Вирішіть питання про відповідальність Франчука і Боріна.
162. Працюючи на сільськогосподарських угіддях, тракторист Виноградов, закінчивши роботу, на гусеничному тракторі з плугами вирішив не їхати по дорозі на залізничний переїзд, а перетнути трак-тором залізничну колію, скоротивши шлях додому. На залізничній колії трактор застряг між рейками. В цей час з-за повороту виїхала мотодрезина, яка зіткнулася з трактором, внаслідок чого загинув її машиніст.
Вирішіть питання про відповідальність Виноградова.
163. Карпенко за допомогою лома зламав двері шафи автоблоку-вання залізничної колії. Після цього демонтував і викрав з цієї шафи різного обладнання та приладів на загальну суму до п’ яти неоподат-ковуваних мінімумів доходів громадян. Унаслідок цього з ладу була виведена система автоблокування та сигналізації, виникла небезпека для життя людей, а рух потягів на дільниці було припинено на 8 го-дин.
Вирішіть питання про відповідальність Карпенка.
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту,
тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати
можна дізнатись у автора цієї роботи ...

Щоб переглянути інформацію про автора
натисніть на посилання нижче і...
Зачекайте секунд...
Дивіться також:Форма входа Реєстрація
Запам'ятати мене Забув пароль ?
Реклама

Топ 10 авторів
lessonz lessonz 4275
В'ячеслав ID:217
 • Стать:Чоловік
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 4275
 • Зареєстрований: 07.07.2011
vipbond vipbond 3057
Виктория Петровна ID:74
 • Стать:Жінка
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 3057
 • Зареєстрована: 09.01.2011
k_alena k_alena 2317
Елена ID:565
 • Стать:Жінка
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:немає
 • Робіт додано: 2317
 • Зареєстрована: 11.07.2012
Ангелина Ангелина 2138
Ангелина ID:213
 • Стать:Жінка
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 2138
 • Зареєстрована: 05.07.2011
olga olga 1466
Ольга ID:184
 • Стать:Жінка
 • Группа: Продавці
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 1466
 • Зареєстрована: 03.06.2011
uliya uliya 1449
Юлія Олександрівна ID:197
 • Стать:Жінка
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 1449
 • Зареєстрована: 19.06.2011
FPM-2007 FPM-2007 1023
Стороженко Андрій Юрійович ID:1255
 • Стать:Чоловік
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 1023
 • Зареєстрований: 17.08.2014
Viktor Viktor 918
Віктор ID:273
 • Стать:Чоловік
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 918
 • Зареєстрований: 26.09.2011
mars1814 mars1814 868
Олександр ID:104
 • Стать:Чоловік
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 868
 • Зареєстрований: 16.02.2011
Nayka Nayka 546
Светлана ID:235
 • Стать:Жінка
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:немає
 • Робіт додано: 546
 • Зареєстрована: 27.07.2011
СтатистикаОнлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0Всі партнери
Студенський каталог готових робіт © 2020 - Усі права застережено
Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали, які розміщені користувачами.