Меню сайту

Нові користувачі
makarenko22
Користувачі
24.01.2021
sokolovatp
Автори робіт
29.12.2020
камилла
Користувачі
14.12.2020
Valeriia
Користувачі
12.12.2020
Діана
Користувачі
09.12.2020
Оцініть цей сайт


Смірнов Ігор Анатолійович

Рейтинг: 16
Ильчишина Ирина Викторовна

Рейтинг: 16
Ирина Владимировна Генрих

Рейтинг: 22
аватар
Савка Роман Васильович

Рейтинг: 10
аватар
Негода Інна Іванівна

Рейтинг: 16
Верейкін Михайло Олександрович

Рейтинг: 10

Замовляйте роботи у професіоналів


Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права
або ж є проблеми з її достовірністю
повідомте про це адміністратора

В лютому 4-річний син М. отримав важку травму, а через два роки він був визнаний дитиною-інвалідом. М. звільнилася з роботи для догляду за с


Контрольна робота
K-21072

ТЕМА 2. СОЦІАЛЬНО-ЗАБЕЗПЕЧУВАЛЬНІ ПРАВОВІДНОСИНИ
IV. Задачі
1. В лютому 4-річний син М. отримав важку травму, а через два роки він був визнаний дитиною-інвалідом. М. звільнилася з роботи для догляду за сином, який згідно медичного висновку потребував постійного стороннього догляду. Громадянка М. звернулася в органи праці та соціального захисту із заявою про призначення їй відповідних допомог, а також в районне відділення Пенсійного фонду для призначення пенсії.
Чи є син М. суб’єктом соціально-забезпечувальних правовідносин? Які правовідносини і між ким виникли у даному випадку? Що є об’єктом вказаних відносин? Назвіть компетенцію органу праці та соціального захисту у сфері соціального забезпечення.

2. У громадянки Л. в 2002 році помер чоловік, який працював токарем на заводі. В неї залишилося двоє дітей : дочка 14 років і син-студент очної форми навчання – 20 років. Після похорону Л. звернулася до районного органу праці та соціального захисту із заявою про виплату допомоги на поховання, а також про призначення їй пенсії в разі втрати годувальника.
Хто у даному випадку виступає суб’єктом права на допомогу і на пенсію? Які органи призначають допомогу на поховання і пенсію в разі втрати годувальника? Назвіть джерела фінансування виплати допомоги на поховання та пенсії за даною фабулою задачі.

3. К. працював на заводі 26 років. В 2002 році йому виповнилося 59 років. У зв’язку з скороченням чисельності працівників він був звільнений з роботи. К. звернувся до відділення Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття із заявою про реєстрацію його безробітним і виплату допомоги в разі безробіття. У Фонді відмовили, з поясненням, що К. є передпенсійного віку і має право на пенсію.
Які завдання Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття? Чи правомірною є відмова Фонду? Куди можна оскаржити відмову Фонду?

4. М. (вік 42 роки) була встановлена ІІІ група інвалідності внаслідок загального захворювання. Він звернувся до районного відділення Пенсійного фонду із заявою про призначення пенсії в разі інвалідності. У Пенсійному фонді заявнику відмовили, мотивуючи тим, що для призначення пенсії в разі інвалідності у нього недостатньо трудового стажу (лише 8 років) та порадили звернутися до районного органу праці та соціального захисту для призначення йому допомоги як малозабезпеченому, оскільки той проживає сам.
Які завдання Пенсійного фонду? На які види соціального забезпечення має право М.?

5. Гр. Ф. надавав медичну допомогу у Поліському районі Київської області особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС з 10 по 16 травня 1986 р. В 1996 р. стан його здоров’я значно погіршився і за висновком МСЕК йому була встановлена ІІ група інвалідності внаслідок виконання робіт пов’язаних з аварією на ЧАЕС. Ф. звернувся в обласне управління праці та соціального захисту про визначення йому статусу учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. В управлінні Ф. відмовили у видачі такого посвідчення, оскільки вважали, що Ф. не працював у зоні відчуження, адже як випливало з архівної довідки евакуація населення з тих населених пунктів, де працював Ф. проводилася лише з 10 травня, а не з 26 квітня 1986 р. Ф. оскаржив відмову у суді, але суд не задовольнив його позовних вимог.
Хто є учасником ліквідації аварії на ЧАЕС? Яка територія є зоною відчуження? Чи правомірне рішення суду?

6. Державна податкова інспекція наклала адміністративний штраф на громадянина Ш. за несплату земельного податку за земельну ділянку, яка належала йому на праві власності. Ш. оскаржив дії податкової інспекції у суді, оскільки вважав, що звільнений від сплати земельного податку як ветеран праці. Він все життя пропрацював трактористом в місцевому колективному сільськогосподарському підприємстві. Представник відповідача заперечив, вказуючи на те, що Ш. не відноситься до ветеранів праці, оскільки має лише 36 років трудового стажу.
Які категорії осіб є ветеранами праці? Чи правильно відмовили Ш. у наданні пільги щодо звільнення від сплати земельного податку? Яке рішення повинен винести суд?

7. В. з 01.09.1975 р. по 30.06.1978 р. навчався в професійному училищі, яке готує робітників для підземних робіт. В 1977 і 1978 рр. по два місяці (протягом липня і серпня) він проходив виробничу практику на підземних роботах. З 01.02.1979 по 31.01.1989 р. він працював на шахті кріпильником. З того часу до грудня 1990 р. він не працював. З 01.01.1991 до 31.12.1998 р. В. займався підприємницькою діяльністю та сплачував страхові внески у Пенсійний фонд України. Обчисліть загальний і спеціальний трудовий стаж В.

8. З 31.03.1963 р. по 31.12.1969 р. К. знаходилась разом зі сім’єю в Угорщині, куди був відряджений її чоловік. У жовтні 1964 р. в неї народився син, в зв’язку з чим вона не могла працевлаштуватись. З 01.01.1963 до 31.12.1964 рр. вона працювала вчителькою в школі м. Будапешта. При призначенні пенсії за віком в Україні їй не зарахували до загального трудового стажу вказані 6 років проживання в Угорщині. Проаналізуйте ситуацію та вкажіть, чи правильні дії органів праці та соціального захисту?

9. Ірина з 01.09.1982 р. до 30.08.1986 р. рік навчалась у Вищій партійній школі. З 01.09.1986 р. до 30.08.1987 р. перебувала у відпустці для догляду за дитиною. З 25.09.1987 р. до 25.05.1991 р. працювала інструктором райкому партії. Після цього працювала бібліотекарем, та одночасно була депутатом районної ради до 30.03.1996 р. З січня 1997 р. перейшла на роботу інспектора районного відділу освіти. В січні 1999 р. Ірина звернулася за призначенням пенсії. Обчисліть тривалість стажу державної служби Ірини.

10. Капітан судна Чорноморського пароплавства Картанов 31 грудня 1998 р. звернувся до відділу пенсійного фонду йому пенсії за вислугу років. Картанов народився в січні 1943 р.; 30 червня 1966 р. закінчив вище мореплавне училище. Після закінчення училища працював 4 роки на суднах річкового флоту (з 01.08.1966 р. до 01.08.1970 р.), потім 5 років старшим помічником капітана на риболовецькому судні (з 02.08.1970 р. до 02.08.1975 р.); капітаном теплоходу (до 5 січня 1978 р.), а решту часу – диспетчером порту. Обчисліть загальний стаж і вислугу років капітана Картанова.

11. Ольга була звільнена за скороченням штатів і 18 місяців була безробітною, з них 2 місяці за нею зберігався середній заробіток на підприємстві, 9 місяців вона отримувала допомогу в разі безробіття і 4 місяці – стипендію, в зв’язку з навчанням за скеруванням служби зайнятості. Які з вказаних періодів зараховуються до загального трудового стажу, що дає право на пенсію за віком?

12. Гр. Ч. працював з 1943 р. на окупованій німцями території. Після визволення її – в колгоспі. Чи зараховується стаж роботи на окупованій території? Як оформляються документи для зарахування такого стажу? Хто видає такі документи? Чи можна підтвердити стаж роботи за допомогою свідків? Дайте роз’яснення.

13. Гр. Л., 57 років, має 31 рік 10 днів загального стажу роботи, із них 7 років 11 місяців працює машиністом автогудронатора в шляховому експлуатаційному управлінні. Ця робота передбачена Списком № 2. Адміністрація атестації робочого місця не проводила. Крім того, заявник з 1963 р. до 1969 р. перебував у місцях позбавлення волі (працював електрозварником) і просить зарахувати цей період в стаж для призначення пенсії. Протягом періоду з 1963 р. він не підлягав державному соціальному страхуванню. Вирахуйте тривалість загального та спеціального стажу гр. Л. (для призначення пенсії). Чи передбачені у законодавстві випадки зарахування до трудового стажу особи роботи під час відбування покарання у вигляді позбавлення волі?

14. Гр. К. з 1978 р., будучи співробітником органів внутрішніх справ, працював в одній з установ МВС майстром, старшим майстром, начальником цеху. У березні 1994 р. був обраний сільським головою, де працює і до цього часу. Громадянин К. звернувся за консультацією з питання, чи зараховуються роки служби в органах внутрішніх справ до стажу державної служби? Яким законодавством передбачено, що посада сільського голови відноситься до державної служби? Дайте юридичну консультацію.

15. Дружина військовослужбовця проживала з чоловіком 25 років у різних військових частинах, де вона не могла працевлаштуватись за спеціальністю. За цей період вона народила і виховала трьох дітей. Визначте тривалість трудового стажу жінки військовослужбовця.
16. Гр. Н. отримав трудове каліцтво та був визнаний інвалідом І групи. Протягом 6 років, він не міг працювати за станом здоров’я. Потім йому була встановлена ІІІ група інвалідності. Коли гр. Н. досяг пенсійного віку, він звернувся за призначенням пенсії за віком. Чи зарахують період інвалідності до трудового стажу, що дає право на пенсію за віком.

17. Гр. З. з січня 1942 р. до березня 1945 р. працював в індивідуальному сільському господарстві в тилу. В 2001 р. він звернувся в районну комісію для розгляду питань, пов’язаних із установленням статусу учасника війни відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” при районному органі праці та соціального захисту населення для встановлення статусу учасника війни. У комісії йому відмовили, оскільки у З. відсутні необхідні документи. Які документи необхідні для підтвердження факту роботи в роки війни? В якому порядку громадянин З. може підтвердити свою роботу для набуття статусу учасника війни?
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту,
тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати
можна дізнатись у автора цієї роботи ...

Щоб переглянути інформацію про автора
натисніть на посилання нижче і...
Зачекайте секунд...
Дивіться також:Форма входа Реєстрація
Запам'ятати мене Забув пароль ?
Реклама

Топ 10 авторів
lessonz lessonz 4275
В'ячеслав ID:217
 • Стать:Чоловік
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 4275
 • Зареєстрований: 07.07.2011
vipbond vipbond 3057
Виктория Петровна ID:74
 • Стать:Жінка
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 3057
 • Зареєстрована: 09.01.2011
k_alena k_alena 2317
Елена ID:565
 • Стать:Жінка
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:немає
 • Робіт додано: 2317
 • Зареєстрована: 11.07.2012
Ангелина Ангелина 2138
Ангелина ID:213
 • Стать:Жінка
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 2138
 • Зареєстрована: 05.07.2011
olga olga 1466
Ольга ID:184
 • Стать:Жінка
 • Группа: Продавці
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 1466
 • Зареєстрована: 03.06.2011
uliya uliya 1449
Юлія Олександрівна ID:197
 • Стать:Жінка
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 1449
 • Зареєстрована: 19.06.2011
FPM-2007 FPM-2007 1023
Стороженко Андрій Юрійович ID:1255
 • Стать:Чоловік
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 1023
 • Зареєстрований: 17.08.2014
Viktor Viktor 918
Віктор ID:273
 • Стать:Чоловік
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 918
 • Зареєстрований: 26.09.2011
mars1814 mars1814 868
Олександр ID:104
 • Стать:Чоловік
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 868
 • Зареєстрований: 16.02.2011
Nayka Nayka 546
Светлана ID:235
 • Стать:Жінка
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:немає
 • Робіт додано: 546
 • Зареєстрована: 27.07.2011
СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Всі партнери
Студенський каталог готових робіт © 2021 - Усі права застережено
Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали, які розміщені користувачами.