Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права або ж є проблеми з її достовірністю повідомте про це адміністратора
Л. вирішив позбутися дружини, щоб мати можливість (НУ Мудрого 6 задач )
Контрольна робота
№ K-27789
БУДЬ-ЯКУ ЗАДАЧУ МОЖНА ЗАМОВИТИ ОКРЕМО.
Завдання 1. Л. вирішив позбутися дружини, щоб мати можливість будувати відносини із В. Для цього він звернувся до свого знайомого Р. із проханням підібрати дієву отруту. Під час отримання останньої Л. намагався дізнатися, чи швидко помре дружина, але відповіді не отримав, оскільки Р. точно не знав, як спрацює речовина. Підсипавши отруту до їжі дружини, Л. поїхав до В. Через декілька днів від родичів чоловік дізнався, що не дивлячись на зусилля лікарів, дружина помирала в страшних муках. Об’єктивною чи суб’єктивною ознакою умисного вбивства є особлива жорстокість? Із яким видом умислу може бути вчинене кваліфіковане умисне вбивство, передбачене п. 4 ч. 2 ст. 115 КК України? Як слід кваліфікувати вчинене Л. та Р.?
2. Ш. проживав однією сім’єю з К. Коли остання повідомила, що вагітна, Ш. категорично заявив, що до батьківства він не готовий і не буде знаходитись у стосунках із жінкою, яка має дитину. Тоді К. умовила свою сестру О. допомогти їй вбити немовля, як тільки воно з’явиться на світ. Коли дитина народилася, О. сказала, що немовля треба кинути в отвір вуличної вбиральні. Не дивлячись на те, що К. була виснажена пологами, вона піднялась із ліжка та разом із сестрою викинула дитину. Остання пролежала декілька годин без допомоги, але була врятована сусідами, які почули крики немовля. Як слід кваліфікувати умисне вбивство, яке одночасно характеризується і обтяжуючими, і пом’якшуючими обставинами? Яку кримінально-правову оцінку необхідно надати вчиненому Ш., К. і О.?
3. Повертаючись додому, біля власного будинку І. побачив свого давнього товариша С., з яким були добрі стосунки. Підійшовши до нього, І. жартома вдарив долонею руки в плече С. У відповідь С. витягнув із кишені ніж та завдав І. один удар у живіт, що проник у черевну порожнину та спричинив гостре знекровлення організму. Від завданих ушкоджень І. помер під час транспортування до лікарні. Суд кваліфікував дії С. за ст. 124 і ст. 119 КК України. Прокурор оскаржив цей вирок, вважаючи, що дії С. необхідно кваліфікувати за ч. 1 ст. 115 КК України. Надайте кримінально-правову оцінку діям С. Чи змінилася б кваліфікація дій, якби І. вижив, але 23 дні перебував на стаціонарному лікуванні?
4. Б., І. та В., перебуваючи в кафе, заздалегідь домовилися домогтися вчинити статевий акт з П., яка теж була у кафе. Коли опівночі П. залишила кафе та пішла додому, вони наздогнали її, запропонували провести додому через двори, а поблизу гаражів запропонували вступити з ними в статеві зносини. У відповідь на відмову вони силоміць завели П. за гаражі, зняли з неї одяг та завдавши не менше 25 ударів руками та ногами, повалили на сніг, і допомагаючи один одному, зґвалтували її. Потерпіла казала, що вона всіх запам’ятала та заявить у поліцію. Злякавшись відповідальності, злочинці вирішили позбавити її життя. Реалізуючи умисел на вбивство, забили її камінням. Яку правову оцінку слід надати діянням Б., І. та В.? Розкрийте зміст обставини, що обтяжує відповідальність «зґвалтування, вчинене групою осіб» (ч. 3 ст. 152 КК). Яким чином вирішується питання про кваліфікацію умисного вбивства, поєднаного із зґвалтуванням або сексуальним насильством (п. 10 ч. 2 ст. 115 КК)?
5. Вночі стався вибух банкомату, який знаходився у приміщенні відділення банку «Мрія». Із нього зникли касетні накопичувачі із грошима на суму 1 943 600 грн., а саме приміщення відділення зазнало значних пошкоджень. Загальна сума збитків становила 401 948 грн. Як було встановлено слідчим, ці дії вчинили А., М. та Ф. Так, А. створив злочинне об’єднання, залучивши до участі в ньому М. та Ф. Відповідно до розробленого А. плану, Ф. виготовляв вибухівку необхідної потужності, тоді як М. підвозив А. та Ф. до банкомату на своєму автомобілі та допомагав переносити гроші із банкомату. А., М. та Ф. до цього встигли підірвати ще 3 банкомати. При цьому касетні накопичувачі одного із них виявилися пустими. Кваліфікуйте дії А., М. та Ф. Чи можна визнати створене ними злочинне об’єднання організованою групою? Як кваліфікується повторність кримінальних правопорушень, що не пов’язана із засудженням, у випадках, якщо одне із правопорушень було незакінченим? Чи зміниться кваліфікація їх дій, якщо буде встановлено, що вони вчиняли всі дії в масках, оскільки знали, що їх дії записують не лише камери спостереження банкоматів, але й камери, розвішані по місту в межах програми «Безпечне місто»?
6. К., який відпочивав на березі моря, знайшов у піску золотий годинник, на зворотній стороні якого було зроблено дарчий надпис на ім’я В. Через деякий час, при випадковій зустрічі у ресторані, В. упізнав свій годинник та звернувся до К. з вимогою повернути годинник, на що отримав відмову. В. звернувся до Національної поліції, після чого було зареєстроване кримінальне провадження за статтею 193 КК. Вирішіть питання про відповідальність К. Що є предметом кримінального правопорушення, передбаченого ст. 193 КК? Чи може кримінальний закон бути застосований за аналогією? Чим відрізняється можливість застосування за аналогією норм Загальної та Особливої частин КК? Чи зміниться рішення, якщо буде встановлено, що це не годинник прадідуся В.?
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи ...
Щоб переглянути інформацію про автора натисніть на посилання нижче і...
Зачекайте
секунд...
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи