Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права або ж є проблеми з її достовірністю повідомте про це адміністратора
У 2003 р. ТОВ “Енергія”(далі – ТОВ) уклало договір оренди земельної ділянки строком на 25 років. Орендна плата щомісяця складала 250 грн.
Контрольна робота
№ K-19483
Завдання 1. У 2003 р. ТОВ “Енергія”(далі – ТОВ) уклало договір оренди земельної ділянки строком на 25 років. Орендна плата щомісяця складала 250 грн. У вересні 2004 р. Управління земельних ресурсів міськвиконкому надіслало ТОВ листа, в якому було запропоновано із січня 2004 р. підвищити орендну плату до 320 грн в місяць. Підставою для цього стало прийняття у березні 2004 р. сесією міської ради рішення про підвищення плати за землю. Директор ТОВ звернувся до юриста за консульта¬цією з приводу правомірності такої вимоги. Чи регулюються відносини, які виникли між ТОВ “Енергія” та органами місцевого самоврядування, цивільним законодавством? Охарактеризуйте дію актів цивільного законодавства у часі та порядок набрання ними чинності.
2. При перевірці документації товариства з обмеженою відповідальністю «Комунальник» (далі – ТОВ) податковий інспектор установив факти несплати податків. На майно ТОВ було накладено податкову заставу. При продажу майна ТОВ з’ясувалося, що будівля цього товариства перебуває у заставі, якою забезпечено погашення кредиту перед банком «Грант». Податкова інспекція наполягала на пріоритеті при задоволенні боргів перед бюджетом за рахунок продажу будівлі. Банк «Грант» заперечував, оскільки, як було з’ясовано, договір застави з ним було укладено раніше. Поясніть співвідношення цивільно-правового та публічно-правового регулювання відносин застави. Чи допустимо розповсюджувати норми ЦК на податкову заставу?
3. Між сільськогосподарськими товаровиробниками і хлібоприймальним пунктом Державної акціонерної компанії “Хліб України” (далі – ХПП) були укладені договори купівлі-продажу сільськогосподарської продукції, згідно з умовами яких товаровиробники зобов’язувалися поставити продукцію певних видів і кількості, а ХПП зобов’язувався її прийняти, оплатити і надати додаткові послуги по її очищенню. Перевіркою діяльності ХПП територіальним відділенням Антимоно-польного комітету було встановлено, що у дійсності додаткових послуг по очищенню продукції товаровиробники не потребують, а вимоги ж до якості продукції у порівнянні з державними стандартами є підвищеними. Це надало підстави стверджувати, що діями ХПП порушуються права товаровиробників, яким нав’язуються невигідні для них умови договорів. Проти такого висновку заперечував ХПП, посилаючись на дію принципу свободи підприємницької діяльності й неприпустимість втручання держави в підприємницькі відносини. Справу було передано до суду. Яке рішення повинен винести суд?
4. Завідуючий відділом промисловості і інвестицій міськвиконкому Сидоренко придбав акції відкритого АТ «Посейдон» (далі – АТ), створеного в процесі приватизації майна державного підприємства. Чи вправі вищезазначена посадова особа бути акціонером? Чи має значення, акціонером якого АТ є Сидоренко - створеного в процесі приватизації або ні? Чи будуть правомірними дії Сидоренко, якби він виступив засновником АТ? Чи змінилися б відповіді на попередні питання, якби Сидоренко був учасником ТОВ, повного товариства або командитного товариства? Чи стають акціонери, засновники й учасники господарських товариств підприємцями? Чи можна розцінювати заборону на заняття підприємницькою діяльністю для окремих категорій осіб обмеженням правоздатності фізичних осіб? Визначіть, з якого моменту (віку) у громадян України виникає такий елемент правоздатності, як право на підприємницьку діяльність?
5. 17-річні Онучін та Тимощук домовилися придбати комп’ютер. Батько Тимощука запропонував їм зареєструватися підприємцями або почати працювати реалізаторами на ринку з відповідною оплатою праці. Однак батьки Онучіна заперечували проти роботи сина на ринку і не надали згоди для його реєстрації як підприємця. Тимощука ж було зареєстровано суб’єктом підприємницької діяльності, а Онучін став працювати у нього на підставі трудового договору. Через місяць Тимощук і Онучін уклали договір купівлі-продажу комп’ютера, а ще через три місяці продали його та придбали новий більш удосконалений. Батьки Онучіна оспорили дії сина в суді. Як повинна бути вирішена справа?
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи ...
Щоб переглянути інформацію про автора натисніть на посилання нижче і...
Зачекайте
секунд...
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи