Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права або ж є проблеми з її достовірністю повідомте про це адміністратора
Групою науковців був підготовлений коментар до Закону України „Про акціонерні товариства”. Коментар було надруковано у видавництві „Р”
Контрольна робота
№ K-21578
Завдання № 4 Групою науковців був підготовлений коментар до Закону України „Про акціонерні товариства”. Коментар було надруковано у видавництві „Р”. Один із співавторів, який виконав 45% робіт у складі колективу співавторів самостійну монографію, в якій два розділи за змістом є ідентичними із змістом коментаря. Інші співавтори звернулися до суду про відшкодування завданих збитків і суми упущеної вигоди, оскільки видання монографії відбулося без їх згоди, і факт видання монографії суттєво вплинув на обсяги реалізації коментаря. З аналогічним позовом звернулося і видавництво. Проаналізуйте ситуацію та вирішить спір. Які права співавторів на твір, створений у співавторстві?Які є види співавторства?
Завдання № 5 В приватній бесіді зі своїм другом письменником Попов розповів Іванову історію, яку за його задумом він хотів покласти в основу написання його нової книги. Через півроку на книжковому ринку міста з’явилася книга Іванова, зміст якої дуже нагадував ту історію, що раніше розповідав Іванову Попов. В зв’язку з цим Попов звернувся до суду з вимогою захистити його авторські права, які на його думку порушив Іванов, використавши історію Попова при написанні своєї книги. Яке рішення повинен прийняти суд?
Завдання № 6 Петров у своєї монографії багато разів цитував невелику за форматом, але широко відому наукову статтю Кравченка. Ознайомившись з монографією Петрова, Кравченко прийшов до висновку, що його стаття в повному обсязі через цитування її складових частин присутня в роботі Петрова. Через те він звернувся до суду з вимогою виплатити йому за це винагороду. Яке рішення повинен прийняти суд?
Завдання № 7 Старший науковий співробітник НДІ Осокін за роки роботи в інституті розробив та видав 15 методичних розробок з проблематики НДІ. Всі вони були видані і автор отримав винагороду. 30 січня 2006 р. громадянин Осокін помер. Протягом 2007 р. НДІ перевидав частину його розробок (5 робіт). Вдова Осокіна звернулася до суду з вимогою про відшкодування їй збитків, завданих як спадкоємиці померлого чоловіка, оскільки видання здійснювалося без її згоди. Представники НДІ відмовилися від компенсації їй будь-якої суми, посилаючись на те, що всі роботи є службовими і права на них належать НДІ. Що таке службовий твір? Які права автора, його спадкоємців на службовий твір? Чи підлягають задоволення вимоги померлого автора?
Завдання № 8 Хромов., правоволоділець зареєстрованого товарного знаку з 2005 р., видав у 2007 році ліцензію на його використання ВАТ „Перспектива”, яке займалося пошиттям дитячого одягу. Через деякий час представники ВАТ виявили, що під таким же товарним знаком свій товар випускає на ринок й інша фірма „ТРК””. ВАТ „перспектива” звернулося до фірми „ТРК” з вимогою про відшкодування збитків, завданих неправомірним використанням товарного знаку. Як з’ясувалося, фірма „ТРК” користувалось цим товарним знаком ще з 2004 року, крім того цей бренд використовувався фірмою не лише при пошитті дитячого одягу, але й при випуску інших категорій товару. Як слід вирішити спір? Які права авторів товарних знаків? Які види ліцензії можуть видавитися на користування товарними знаками? Які можливі варіанти вирішення спору в даній ситуації?
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи ...
Щоб переглянути інформацію про автора натисніть на посилання нижче і...
Зачекайте
секунд...
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи