Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права або ж є проблеми з її достовірністю повідомте про це адміністратора
До вас за допомогою звернувся голова правління АСГТ "Нове життя" з проханням пояснити йому, чому очолюване ним АСГТ
Контрольна робота
№ K-21464
Задача № 1 До вас за допомогою звернувся голова правління АСГТ "Нове життя" з проханням пояснити йому, чому очолюване ним АСГТ має нести відповідальність за зобов'язанням колиш¬нього КСГП і фермерів, які заснували очолюване ним АСГТ. Завдання 1. Чи повинен нести відповідальність АСГТ за зобов'язання засновників, якщо так, то в яких випадках? 2. Що може бути підставою для визнання боргів учасників АСГТ? 3. Чи повинен АСГТ нести відповідальність за зобов'язання КСГП, якщо це АСГТ було створено: на основі КСГП; через поділ КСГП; через реорганізацію КСГП і фермерських госпо¬дарств? 4. Які права та обов'язки несуть правонаступники?
Задача № 2 Згідно з договором оренди земельної частки (паю) між ВСГК "Нива" та власником земельної частки Дорошем земель¬на частка (пай) передається в оренду для сільськогосподар¬ських потреб строком на п'ять років. Розмір орендної плати — 1% від суми вартості земельного сертифіката на право на зе¬мельний пай та 300 кг зерна. Земельний податок за орендовану земельну частку (пай) сплачується орендарем у встановленому законодавством порядку. Коли орендодавець Дорош після жнив звернувся до прав¬ління кооперативу "Нива" з приводу оплати за орендовану землю, в правлінні йому відповіли, що зерно йому не виділено і розмір орендної плати зменшено до 0,8% від суми вартості зе¬мельного сертифіката, оскільки поле, на якому знаходиться зе¬мельна ділянка орендодавця Дороша, було виділено під пари і з нього врожай не збирався.
Завдання 1. Визначте правову природу цих договірних відносин. 2. Чи мало право правління ВСГК "Нива" в односторон¬ньому порядку змінювати умови оплати орендованої землі? 3. В який орган виконавчої чи судової влади повинен звер¬нутися громадянин Дорош за захистом своїх прав?
Задача № 3 Фермер Котюк із с. Візки Н.-Одеського району на полови¬ні площі (10 га) посіяв насіння соняшника, а на другій поло¬вині (9 га) — ячменю. Коли настав час культивувати соняшник, він звернувся за допомогою до голови місцевого ВСГК, але той йому відмовив. Соняшник заріс бур'яном і частково загинув. Ячмінь теж був зібраний із запізненням звини цього ж таки голови ВСГК, який не дав фермерові комбайна, а коли той дістав його від ін¬шого господарства, то ячмінь частково висипався. Завдання 1. Чи повинен за це відповідати голова ВСГК? А якщо ні, то чому? 2. Коли і як фермер має право використовувати найману робочу силу? Де брати сільськогосподарську техніку і рема¬нент? 3. Чи є такий орган державного управління, який мав би право давати фермерам рекомендацію з питань щодо сівби і збирання врожаю та щодо його реалізації?
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи