Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права або ж є проблеми з її достовірністю повідомте про це адміністратора
На підприємстві був виданий наказ про те, що тут діють наступні дисциплінарні стягнення: зауваження, догана, сувора догана та звільнення.
Контрольна робота
№ K-21494
Завдання: 1. На підприємстві був виданий наказ про те, що тут діють наступні дисциплінарні стягнення: зауваження, догана, сувора догана та звільнення. Чи є даний наказ законним? Чи може підприємство видавати такі накази ? Ваша думка з приводу цього наказу?
2. Викладач вищого навчального закладу згідно із планом підвищення кваліфікації повинен був пройти підвищення кваліфікації. Коли настав час занять на курсах, викладач на заняття не з’явився, бо він вважав, що пройде підвищення кваліфікації в інший, зручний для нього час. За цей проступок йому була винесена догана. Чи є законним застосоване стягнення ?
3. Працівника підприємства Ломова підприємство направило на три тижні на курси підвищення кваліфікації для вивчення передових технологій. Але, знаходячись на навчанні, Ломов чотири дні не приходив на заняття. Підприємство його звільнило з роботи за прогул. Не погодившись із наказом та звільненням з роботи, Ломов звернувся з позовом до суду про поновлення на роботі. У своєму позові він вказував на те, що прогулом вважається відсутність без поважної причини на роботі. Але в даному разі він знаходився не на роботі. Представник підприємства, заперечуючи проти позову, заявляв, що навчання здійснювалося у робочий час, з відривом від виробництва та з оплатою праці, тому для звільнення були усі підстави. Чи підлягає позов Ломова задоволенню? Як ви вважаєте дії підприємства законними чи ні?
4. Працівник заводу Володимиров, не узгодивши свої дії із майстром цеха, погодився вийти в робочу зміну Петрова і замінити його. На цю зміну Володимирів з’явився у нетверезому стані і був відсторонений від роботи. Завод у табелі робочого часу поставив Володимирові прогул. Володимиров із діями заводу не погодився. Чи є законними дії працівників? Чи є законними дії заводу?
5. Суд першої інстанції відмовив Ситіну в задоволенні його позову про поновлення на роботі на посаді лікаря. Суд погодився із висновками, зробленими адміністрацією санаторію, вказавши на те, що підставою для звільнення стали стягнення: один раз дисциплінарне, накладене адміністрацією, друге громадське, винесене профспілковим комітетом. Тому, на підставі останнього випадку − за запізнення на роботу, адміністрація санаторію звільнила лікаря з ініціативи адміністрації. Вважаючи такі дії адміністрації незаконними, Ситін звернувся із позовною заявою до районного суду про поновлення його на посаді. Чи є законними ці дії ? Які дії повинно здійснити підприємство перед тим, як звільнити працівника ?
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи ...
Щоб переглянути інформацію про автора натисніть на посилання нижче і...
Зачекайте
секунд...
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи