Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права або ж є проблеми з її достовірністю повідомте про це адміністратора
Мухов працював у будівельній компанії. У грудні при перевірці інспекцією з охорони праці був опломбований автокран
Контрольна робота
№ K-21495
Завдання: 1. Мухов працював у будівельній компанії. У грудні при перевірці інспекцією з охорони праці був опломбований автокран, оскільки були у неналежному технічному стані. Кран експлуатувався на умовах оренди. Після цього підприємство деякий час не працювало. Через місяць керівник підприємства видав наказ про утримання із заробітної плати Мухова, винного у несвоєчасному ремонті автокрану, збитків, завданих підприємству. Мухов не погодився із рішенням керівника підприємства і звернувся до КТС з вимогою скасувати наказ. Проти наказу він заперечував на тій підставі, що кран дійсно простоював, чим підприємству дійсно були нанесені збитки, проте щоб його відремонтувати, йому потрібні були запасні частини. Яким повинно бути рішення комісії?
2. Вантажник Макаров чотири дні не виходив на роботу без поважних причин. У цей період на підприємство прибув вагон з продукцією, яку замовляло підприємство. У зв’язку з тим, що на підприємстві не було іншого вантажника, вагон не був своєчасно розвантажений і за простій вагонів підприємство сплатило штраф залізниці. Директор підприємства запропонував вантажнику Макарову внести суму штрафу до каси підприємства. Чи є підстави для притягнення вантажника Макарова до матеріальної відповідальності? Як повинен був вчинити директор підприємства у даній ситуації? Чи повинен так діяти вантажник Макаров, як запропонував йому директор підприємства?
3. На одному з підприємств м. Харкова була своя пасіка. Робітник, який її обслуговував, з метою запобіганню захворюванням повинен був обробляти цю пасіку хімічними речовинами. Але робітник без поважних причин цих дій не виконав, внаслідок чого всі бджоли загинули. Підприємство вирішило перекласти збитки, які йому були завдані, на робітника і утримувати суму збитків з його заробітної плати. Чи правомірні такі підстави для притягнення робітника до матеріальної відповідальності?
4. Бригадир будівельного підприємства не виконав належних дій щодо обліку та збереження будівельних матеріалів, не призначивши відповідальну особу, яка б вела облік матеріалів, що відпускаються підприємству, не здійснив ніяких дій щодо збереження цементу, який привезли на будівельний майданчик (цемент потрапив під дощ і втратив свою якість), не здійснив ніяких дій при розвантаженні цегли (частково цеглини при розвантаженні пошкодились). Внаслідок цього будівельне підприємство понесло збитки в розмірі 5000грн. Посадовий оклад у бригадира 1000 грн., а середній заробіток становить 1300грн. Чи є підстави для притягнення бригадира до матеріальної відповідальності? В якому розмірі він може нести матеріальну відповідальність?
5. Контролер підприємства поклав у свою особисту машину електричні лічильники. Машину на ніч він поставив біля дому. Коли вранці він підійшов до своєї машини, то побачив, що лічильники в нього з машини вкрали. Про це він сповістив міліцію, а потім повідомив на підприємство. Згідно з посадовою інструкцією контролера він повинен був невикористані лічильники здати на склад підприємства. Договір про матеріальну відповідальність з робітником не укладався. Ці дії працівника призвели до матеріальних збитків підприємства. У зв’язку з втратою лічильника підприємством (лічильник рахувався за підприємством), воно вирішило компенсувати збитки із заробітної плати робітника. Чи є підстави для притягнення робітника до матеріальної відповідальності? В якому розмірі він може бути притягнений до матеріальної відповідальності?
6. Працівник бухгалтерії, шляхом зловживання службовим становищем, частину коштів, які необхідно було виплачувати працівникам, не виплачувала їх, перераховувала на свій особистий рахунок. З метою розгляду й вирішення цього питання підприємство звернулося до правоохоронних органів. Було порушено карну справу, матеріали були передані до суду. Суд встановив, що була крадіжка матеріальних коштів і робітниця бухгалтерії була притягнута до кримінальної відповідальності, але суд не розглянув питання про відшкодування матеріальних збитків , завданих підприємству. Чи є підстави для розгляду питання про відшкодування матеріальних збитків, завданих підприємству? Куди може звернутися підприємство про розгляд питання про компенсацію матеріальної шкоди, нанесеної підприємству?
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи ...
Щоб переглянути інформацію про автора натисніть на посилання нижче і...
Зачекайте
секунд...
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи