Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права або ж є проблеми з її достовірністю повідомте про це адміністратора
Слідчий здійснює досудове розслідування у таких провадженнях, 1321-1322
Контрольна робота
№ K-27240
Питання 1. Форми фіксування кримінального провадження.
Питання 2. Поняття засад кримінального провадження(принципів кримінального процесу). Значення нормативного закріплення засад (принципів) для забезпечення правильного і точного застосування кримінально-процесуального законодавства.
Питання 3. Прокурор в кримінальному провадженні, його завдання і повноваження. Процесуальне становище прокурора в досудовому провадженні. Процесуальне становище прокурора в суді 1 інстанції.
Питання 4. Поняття та властивості доказів в кримінальному процесі.
Питання 5. Поняття, цілі і значення запобіжних заходів. Система та види запобіжних заходів. Підстави застосування запобіжних заходів і обставини, що враховуються при обранні запобіжних заходів.
Практичне завдання 1
Слідчий здійснює досудове розслідування у таких провадженнях: Перше - за заявою Дратенка про заподіяння йому тілесних ушкоджень Калюжним за таких обставин. Дратенко, та Калюжний володіють дачними ділянками, які мають спільний паркан, між ними часто виникали сварки з приводу користування ділянками, під час однієї із таких сварок Калюжний побив Дратенка, зламав йому ребра. Згідно з висновком експертизи потерпілому заподіянні тілесні ушкодження середньої тяжкості. Слідчий повідомив Калюжного про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК. Калюжний свою вину визнав, пояснив, що Дратенко його «дістав», він не втримався та побив його. Друге - за заявою Бесчасного про вчинення щодо нього грабежу, як зазначав потерпілий, він пізно ввечері повертався додому, йому хтось зателефонував, він дістав мобільний телефон, в цей момент до нього підбіг молодик, який вихопив телефон, вирвав з рук барсетку, де були документи і гроші, та став тікати Бесчасний побіг за ним, але наздогнати не зміг. Бесчасний, який працює охоронцем у школі пояснив, що йому здається, що він впізнав нападника, це - випускник школи, який закінчив її минулого року, пам'ятає він його, оскільки хлопець часто запізнювався на уроки, поводився зухвало. Під час розслідування слідчий зібрав необхідні докази та повідомив про підозру 18-річного Усенка. його дії було кваліфіковано за ч. І ст 186 КК. Усенко свою вину визнав, пояснив, що батьки не стали давати йому гроші на розваги, він вирішив помститися батькам і вчинити злочин. Мобільний телефон він продав незнайомій йому жінці, гроші витратив, барсетку викинув, а документи готовий повернути потерпілому. До слідчою звернувся з клопотанням потерпілий Дратенко, який просив закрити провадження, оскільки він відмовляється від обвинувачення, мотиви свого рішення він не вказав. З аналогічним клопотанням звернувся і потерпілий Безчасний, який просив закрити провадження, пояснив, що батьки Усенка відшкодували йому завдану шкоду. Усенко, разом з батьками приходив до нього, щиро просив пробачення, запевняв, що більше ніколи не вчинятиме правопорушень. Бесчаний його пробачив, не бажає «псувати хлопцю біографію». Яке рішення необхідно буде ухвалити слідчому чи прокурору за даними клопотаннями? Поясніть своє рішення, посилаючись на види (форми) обвинувачення у процесуальному сенсі.
Практичне завдання 2
Районний суд розглядає по суті кримінальну справу, в якій Глушко обвинувачується у вчиненні грабежу за ч. 3 ст. 186 КК (грабіж з проникненням у житло чи інше приміщення). Як зазначено в обвинувальному акті, Гушко 20 квітня опівночі проник на подвір’я свого сусіда, Запасного, відкрив сарай та вчинив відкрите заволодіння майном потерпілого, а саме запчастинами до автомобіля, загальною вартістю 28 тис грн. Потерпілий, який бачив це пограбування, стукав у вікно, намагаючись налякати грабіжника, але Глушко, незважаючи на те, що чув, як потерпілий стукає, завершив пограбування. В судовому засіданні обвинувачений пояснював, то він вчинив крадіжку , тобто таємно заволодів майном потерпілого. Оскільки напередодні ввечері була гроза, було пошкоджено мережі електропостачання, в будинку не було світла, Глушко був переконаний, що потерпілий спить, стуку в вікно він не чув, мабуть тому що був сильний вітер, стукали гілки дерев. Потерпілий, який на досудовому розслідуванні стверджував, що Глушко його бачив, в суді сказав, що можливо обвинувачений його не бачив і не чув. Після дослідження доказів прокурор, який бере участь у провадженні, з дотриманням передбачених КПК правил (ст. 338. 341) змінив обвинувачення, склавши новий обвинувальний акт, в якому зазначив, що Глушко обвинувачується у тому, що 20 квітня вчинив крадіжку, поєднану з проникненням у житло чи інше приміщення, його дії кваліфіковано за ч 3 ст. 185 КК. В якому сенсі вживається поняття «обвинувачення», коли йдеться про зміну його прокурором? Охарактеризуйте дане поняття.
Ціна
65
грн.
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи ...
Щоб переглянути інформацію про автора натисніть на посилання нижче і...
Зачекайте
секунд...
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи