Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права або ж є проблеми з її достовірністю повідомте про це адміністратора
Практична психологія (НУ Шевченка)
Контрольна робота
№ K-27784
Практична психологія
1. Поняття про надзвичайні ситуації та їх види. Психологічні та соціальні наслідки надзвичайних ситуацій.
2. Найбільш вразливі групи людей в умовах надзвичайних ситуацій.
3. Підходи до роботи з потерпілими в умовах надзвичайних ситуацій: підхід «резилієнс» та підхід «травма». Реагування на наслідки надзвичайних ситуацій у світовій практиці відбувалося по-різному, що зумовило розвиток двох основних підходів: один із них орієнтується на концепт «травма», тоді як інший – на концепт «резилієнс» (див. табл..)
4. Поняття «резилієнс», його сутність і значення в контексті психосоціальної підтримки людей в умовах надзвичайної ситуації.
5. Основні принципи психосоціальної підтримки в умовах надзвичайних ситуацій.
6. Принцип багаторівневої підтримки. Піраміда інтервенцій (втручань) в умовах надзвичайних ситуацій.
7. Інтервенції з психосоціальної підтримки другого рівня піраміди втручань в умовах надзвичайних ситуацій – підтримки сім’ї та громади.
8. Інтервенції з психосоціальної підтримки третього рівня піраміди втручань в умовах надзвичайних ситуацій - цільової неспеціалізованої підтримки.
9. Інтервенції з психосоціальної підтримки четвертого рівня піраміди втручань в умовах надзвичайних ситуацій - спеціалізовані послуги.
10. Сутність перенаправлення клієнтів в системі психосоціальної підтримки в умовах надзвичайних ситуацій. Етичні вимоги до перенаправлення.
11. Стресові реакції людей в умовах надзвичайної ситуації. Ознаки психічних станів, за яких необхідна спеціалізована підтримка (інтенсивність, тривалість та обмеження повсякденного функціонування людини).
12. Психічні розлади, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій, їх загальний аналіз (ПТСР, депресія, зловживання хімічними речовинами, горе, тривожний розлад, розлад адаптації).
13. Поняття про гендерно зумовлене насильство, його види.
14. Соціальні і психологічні «міфи» про сімейне насильство. Цикли сімейного насильства.
15. Типові установки, що обмежують можливість допомоги жертвам сімейного насильства. Психологічні та поведінкові ознаки жертв домашнього насильства.
16. Психологічне насильство, його особливості та причини.
17. Психологічна допомога особам, які зазнали сімейного насильства: екстрена психологічна допомога і тривалий супровід, їх особливості.
18. Сексуальне насильство та згвалтування: психологічні наслідки, типи психологічних реакцій на насильство та стадії їх розвитку.
19. Соціально-психологічні «міфи» щодо сексуального насильства та згвалтування, їх спростування.
20. Особливості проведення первинної психологічної бесіди з жертвами гендерно зумовленого насильства.
21. Стадії психологічної роботи з наслідками сексуального насильства. Рекомендації консультантам щодо роботи з жертвами насильства.
22. Особливості телефонної служби довіри в роботі з жертвами сексуального насильства.
23. Психологічна робота з клієнтами, які мають проблеми хімічної залежності та/ або зловживання хімічними речовинами
24. Психологічна та соціальна робота з немотивованими клієнтами.
25. Психологічна робота з клієнтами, які переживають горе / втрату.
26. Особливості психологічного консультування клієнтів з особистісними розладами (обсесивними, шизоїдними, параноїдальими).
27. Психологічне консультування тривожних та агресивних клієнтів.
29. Психологічна робота з клієнтами, які мають суїцидальні думки / наміри.
30. Особливості психологічної роботи з клієнтами, які мають психічну травму.
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи ...
Щоб переглянути інформацію про автора натисніть на посилання нижче і...
Зачекайте
секунд...
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи