Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права або ж є проблеми з її достовірністю повідомте про це адміністратора
ЄУФІМБ, варіант №92, Міжнародна економіка, №2009
Контрольна робота
№ K-8736
Вступ 1. Характеристика інституцій групи Світового банку та фінансування ними інвестиційних проектів в Україні 1.1 Характеристика інституцій групи Світового банку 1.2 Умови фінансування інвестиційних проектів в Україні 2. Міжнародні валютні ринки та їх структура 2.1. Основи функціонування міжнародного фінансового ринку 2.2. Фінансові інструменти міжнародного ринку 3. Розвиток Європейського Союзу Практичне завдання №1 Зовнішня торгівля товарами України з країнами Європейського Союзу (ЄС) в 2002 р. характеризувалась такими даними: експорт – 5773,4 млн. дол. США та імпорт – 5391,9 млн. дол. США. В тому числі з Великобританією, Німеччиною та Італією: експорт складав 537,1 млн. дол. США; 755,4 млн. дол. США та 829,6 млн. дол. США відповідно; імпорт з цих же країн становив 236 млн. дол. США; 1658,2 млн. дол. США та 462,1 млн. дол. США відповідно. Зовнішня торгівля товарами України з країнами ЄС в 2003 р. характеризувалась такими даними: експорт – 7878,8 млн. дол. США та імпорт – 7759,9 млн. дол. США. В тому числі експорт з Великобританією, Німеччиною та Італією складав 310 млн. дол. США; 1423,3 млн. дол. США та 1268,5 млн. дол. США відповідно; імпорт з цих же країн становив 564,7 млн. дол. США; 2273,2 млн. дол. США та 645,2 млн. дол. США відповідно. Розрахуйте: 1) торговий обіг по кожній країні та в цілому по інтеграційному об'єднанню за кожен рік; 2) географічну структуру зовнішньої торгівлі товарами України з країнами ЄС за кожен рік; 3) абсолютні чи відносні темпи змін 2003 р. до 2002 р. по цих показниках та проаналізуйте отримані результати.
Практичне завдання №2 Ставка українського імпортного тарифу на закордонний одяг становить 34 %, на тканини – 5 %, на фурнітуру – 2%. Вартість тканин становить 37 % вартості одягу, а вартість фурнітури 3% вартості одягу. Розрахуйте ефективний рівень тарифу: а) за умов, вказаних вище; б) якщо імпортне мито на готовий одяг збільшиться до 40 %; Зробіть висновки на основі одержаних розрахунків.
Практичне завдання №3 Економіка країни в 2004 р. характеризується наступними даними (у млн. дол.): 1) експорт товарів складає 35034; 2) імпорт товарів оцінюється в 36109; 3) експорт послуг складає 10202; 4) імпорт послуг оцінюється в 8222; 5) резиденти країни отримують дивідендний дохід від прямих інвестицій за кордоном у розмірі 602; 6) уповноважений урядом банк здійснює процентні виплати у розмірі 2552 в рахунок обслуговування державної зовнішньої заборгованості країни; 7) односторонні поточні трансферти за кордон рівні 2391; 8) відплив капіталу з країни складає 4176; 9) приплив капіталу в країну оцінюється в 7612; Використовуючи ці дані, розрахуйте величину сальдо: 1) рахунку поточних операцій; 2) рахунку операцій з капіталом та фінансових операцій; 3) платіжного балансу країни.
Висновки Література
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи