Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права або ж є проблеми з її достовірністю повідомте про це адміністратора
ЄУФІМБ, варіант №00, Міжнародні кредитно-розрахункові операції, №2027
Контрольна робота
№ K-8768
1. Механізм здійснення міжнародних кредитних операцій 2. Форфейтинг: необхідність, сутність та механізм здійснення Тестові завдання 1. Інструменти валютного ринку: а) комп'ютери; б) перевідні комерційні векселі (тратти); в) банківський вексель; г) банківський чек.
2. При завищеному валютному курсі ефективність експорту: а) падає; б) росте; в) не змінюється.
3. Призначення диверсифікації валютних резервів: а) більше покриття дефіциту платіжного балансу; б) зменшення ризику втрат; в) вимоги МВФ.
4. Неконвертовані валюти – ті, що: а) мають стійкий і зростаючий валютний курс; б) виконують функції міжнародного резервного засобу; в) щодо яких застосовують валютні обмеження; г) можуть вільно обмінюватись на інші валюти; д) визнаються іншими країнами.
5. Частково конвертовані валюти – ті, що: а) мають стійкий і зростаючий валютний курс; б) виконують функції міжнародного резервного засобу; в) щодо яких застосовують окремі валютні обмеження; г) можуть вільно обмінюватись на інші валюти; д) визнаються іншими країнами.
6. Придбання банком у клієнта права на стягнення боргів без права зворотної вимоги до клієнта називають: 1) лізинг; 2) факторинг; 3) форфейтинг.
7. Валютний ризик це – потенційний ризик збитків унас¬лідок несприятливих коливань обмінних курсів, що впливає на позиції компанії на ринку.
8. Трансляційний валютний ризик пов'язаний із переоцінюванням активів і пасивів та прибутків закордонних філій в національну валюту, а також може виникати за експорту чи імпорту інвестицій. Він впливає на показ¬ники балансу, що відображають звіт про одер¬жані прибутки та збитки після перерахунків сум інвестицій у національну грошову одини¬цю. Врахувати трансляційний ризик можна під час складання бухгалтерської та фінансової звітності.
Задача №1 Черкаська філія «Приватбанку» 20.11.2006 р. оголосила таке котирування валют; USD/UAH = 5,05 – 5,09; USD/RUR = 30,39 – 31,40. Визначте крос-курс купівлі-продажу RUR /UAH.
Задача №2 Експортер „А" поставив імпортеру „В" товар на суму 600 000 $, з розстрочкою сплати на 1 рік, при умові пропорційного погашення основного боргу та нарахованих відсотків, кожних 4-ри календарних місяці. Ставка відсотків за кредитом 6 % річних. Розрахувати порядок та сплату відсотків за комерційний кредит за „прогресивним" методом. При умові, що календарний рік складає – 360 днів, а місяць – 30 днів.
Література
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи ...
Щоб переглянути інформацію про автора натисніть на посилання нижче і...
Зачекайте
секунд...
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи