Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права або ж є проблеми з її достовірністю повідомте про це адміністратора
Банківський продукт на прикладі банку Фінанси і кредит
Курсова
№ K-25028
Зміст
Вступ 1. Загальна характеристика банку як суб’єкта підприємництва 2. Структура активів банку 3. Банківський продукт 4. Послуги корпоративним клієнтам 5. Послуги приватним клієнтам 6. Розвиток та координація діяльності філій 7. Кадрова політика 8. Міжбанківське співробітництво 9. Фінансові звіти банку Висновок Література Додаток А Додаток Б Додаток В Додаток Г Додаток Д Додаток Е Додаток Є Додаток Ж Додаток З Висновок
Підготовлений звіт розглядає банк як суб’єкт господарської діяльності, його фінансово-економічні, стратегічні, організаційні та оперативні аспекти діяльності.
В процесі проходження практики було визначено, що банк має показники, які характеризують його діяльність як нестабільну. Якщо розглядати банк за показником загальної ліквідності, то можна зробити висновок, що банк здатен надавати кредити своїм клієнтам, а також здійснювати активні операції.
Така діяльність банку обумовлена великою сумою коштів на поточних рахунках, а також невеликою часткою капіталу в банківських сукупних ресурсах. Ця риса характерна для всіх комерційних банків. Тому поняття ліквідності та платоспроможності є поняттям відносним, вони базуються на допущенні що вкладники не вилучать своїх коштів одночасно. Економічна ситуація в Україні може скластися таким чином, що вилучення значних коштів вкладників з банку може стати реальністю. У свою чергу банк тісно пов’язаний з іншими банками через систему міжбанківських розрахунків. Нездатність виконати свої зобов’язання потягне за собою порушення грошового обігу з вірогідним ризиком перейти у кризу банківського сектора, а потім і в загальноекономічну кризу країни.
Саме цій меті підпорядкований Указ Президента України від 14.07.2000р. №891/2000 „Про заходи щодо зміцнення банківської системи України та підвищення її ролі у процесах економічних перетворень”.
Виконуючи Указ Президента України, Правління Національного банку України окремою постановою затвердило Комплексну програму розвитку банківської системи України на 2001-2003 роки.
З 1 січня 2001 року набрав чинності новий Закон України „Про банки і банківську діяльність”, який був прийнятий Верховною Радою України в грудні 2000 року. Цей Закон повніше, ніж попередній визначає принцип створення і діяльності банків, процедури їх реорганізації і ліквідації.
Банк має певний спад діяльності, але це обумовлено загальним спадом виробництва, торгівлі, ВНП в цілому. Наявність грошей, нерівномірність їх обігу приводить до утворення в господарському обороті, з одного боку, тимчасово вільних грошових засобів, а з іншого боку, зумовлює додаткову потребу в них. Тому все одно є неминучою поява суб’єктів підприємництва, що акумулюють вільні грошові засоби банків і суб’єктів господарювання, яким вони надають для задоволення їх потреб(шляхом продажу або надання послуг за плату). Цими економічними відносинами і визначається виробнича діяльність банку, його сутність.
Для покращення показників діяльності банку можна рекомендувати наступні заходи:
• Збільшення вартості активів, забезпечення ліквідності за рахунок активів;
• Моніторинг попиту та пропозиції банківських послуг на грошовому ринку;
• Здешевлення пасивів;
• Зниження комісійних витрат;
• Використання позичених ліквідних коштів для задовольнення попиту на грошові кошти;
• Покриття поточних потреб в ліквідних коштах за рахунок забезпечення короткострокових позик на грошовому ринку.
Ціна
50
грн.
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи ...
Щоб переглянути інформацію про автора натисніть на посилання нижче і...
Зачекайте
секунд...
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи