Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права або ж є проблеми з її достовірністю повідомте про це адміністратора
Управління активами і пасивами комерційного банку на прикладі ВАТ „РАЙФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ”
Дипломна
№ K-25030
Зміст
Вступ Розділ і. Теоретичні засади управління активами та пасивами банку 1.1. Методи та підходи до управління активами та пасивами банку 1.2. Стратегія управління активами банку 1.3. Стратегія управління пасивами банку Розділ ii. Аналіз існуючої практики управління активами та пасивами банку (на матеріалах ват „райфайзен банк аваль”) 2.1. Аналіз організації управління активами та пасивами банку 2.2. Оцінка динаміки, складу та структури, управління активами 2.3. Аналіз динаміки, складу та структури, управління пасивами Розділ iii: основні напрями вдосконалення управління активами та пасивами банку 3.1. Досвід в зарубіжних банках управління активами та пасивами 3.2. Шляхи вдосконалення управління активами і пасивами в банках України Висновки Список використаної літератури Додатки Висновок
Отже, проблеми банків мають комплексний характер. Водночас, їхнє вирішення базується, передусім, на підтримці функціональної спроможності банків як базової інфраструктурної ланки кредитних відносин в економічній системі для підтримки темпів кредитування економіки, створення можливостей для відновлення інвестиційних потоків та упередження появи економічних дисбалансів. В. Міщенко стверджує, що "реалізація завдань грошово-кредитної політики повинна здійснюватись Національним банком України на основі інструментів точного настроювання та реальної незалежності" (виділено автором). Важко не погодитись з думкою В. Геєця про те, що "в кризовій ситуації регулятор не може діяти лише на власний розсуд, він має узгоджувати свою політику з урядом і парламентом, але залежати від волі уряду центробанк не повинен".
Проте, незважаючи на суперечки різних гілок влади та НБУ, Національний банк України вжив антикризових заходів, що дало змогу не допустити зупинення платіжної системи, підтримати ліквідність банківської системи в умовах відтоку коштів клієнтів. Водночас, залишаються значними загрози для стабільності банків країни Світова фінансова криза виявила вразливість банківської системи. Тому для виходу з кризи потрібна стабілізація банківської системи, як ключова умова відновлення економічного зростання в Україні, підтримка ліквідності та платоспроможності українських банків, підвищення довіри населення до банківської системи загалом, удосконалення регулювання ліквідності банків, підвищення дієвості нормативів ліквідності, здійснення масштабної реформи банківського сектора.
В роботі було проаналізовано управління активами та пасивами ВАТ „Райффайзен Банк Аваль” за період 2006 – 2009рр. Статутний капітал Банку збільшився в порівнянні з 2006 роком на 3,003 млрд. грн. і складає станом на 1 липня 2009 року 5,103 млрд.грн. та є сплаченим.
Проведений GAP-аналіз показав, що у 2009 році у банка суттєво зріс розрив між короткостроковими активами та пасивами (зы строком погашення до 1-го року) – з 84,053 млн. грн. у 2006 році до 5 493,028 у 2009 році. Це негативно впливає на ліквідність банку, оскільки короткострокові пасиви не покриті короткостроковими активами. Тому керівництву банку варто залучати короткострокові пасиви для підтримання своєї ліквідності.
Зростання розривів ліквідності свідчить про незбалансовану політику банку щодо залучення та розміщення ресурсів. Тому в ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» варто розширити функції відділу управління ризиками та запровадити оперативного реагування на зміни розривів ліквідності. Це потребує тісної співпраці з казначейством банку та підрозділами обслуговування корпоративних, а особливо роздрібних клієнтів.
Адже якщо раніше першочерговими завданнями банку були зростання і прибуток, то нині банк має змістити фокус уваги на капітал, фондування, ризики, ефективність і витрати.
Ціна
300
грн.
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи ...
Щоб переглянути інформацію про автора натисніть на посилання нижче і...
Зачекайте
секунд...
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи