Меню сайту

Нові користувачі
sokolovatp
Автори робіт
29.12.2020
камилла
Користувачі
14.12.2020
Valeriia
Користувачі
12.12.2020
Діана
Користувачі
09.12.2020
Свєта
Користувачі
03.12.2020
Оцініть цей сайт


Яцишина Ольга Василівна

Рейтинг: 10
аватар
Васюк Тетяна Борисівна

Рейтинг: 10
аватар
Штогрін Роман Андрійович

Рейтинг: 10
Халупка Оксана Михайлівна

Рейтинг: 28
аватар
Лахман Надія Михайлівна

Рейтинг: 10
аватар
Савка Роман Васильович

Рейтинг: 10

Замовляйте роботи у професіоналів


Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права
або ж є проблеми з її достовірністю
повідомте про це адміністратора

Водії трамвайного депо Багров і Коркін посперечались з ке-рівництвом депо з приводу заборгованості по заробітній платі.


Контрольна робота
K-23437

164. Водії трамвайного депо Багров і Коркін посперечались з ке-рівництвом депо з приводу заборгованості по заробітній платі. Врахо¬вуючи відмову адміністрації сплатити борг, Багров і Коркін відмовились приступити до роботи, перекрили трамваями, на яких працювали, виїзд з депо і підбурили інших працівників депо слідувати їх прикладу. Біль¬ше 20 осіб приєднались до них. Разом вони вимагали виплати зарпла¬ти, загрожували розігнати все керівництво. На вимоги головного інже¬нера депо звільнити проїзд, Багров, Коркін і Сулема демонтували колію на виїзді з депо і, тим самим, виключили можливість виїзду інших трамваїв на лінію. Тільки через три години після втручання керівництва адміністрації району, протиправні дії було припинено, а роботу тран¬спортного підприємства - відновлено.
Дайте юридичний аналіз і обґрунтуйте кваліфікацію вчинених дій. Визначте, хто із учасників підлягає кримінальній відповідальності.
165. Супрун, знаходячись в стані сп’яніння, побачив, що двоє його знайомих - Костюк та Віщун і його кума Нараєва грають біля її дво¬ру в карти і п’ють пиво. На запитання, чи пригостять вони його пивом, Нараєва відповіла, що з нього досить випитого і сказала, щоб він йшов спати. У відповідь Супрун облаяв їх нецензурними словами, а потім перевернув стіл, за яким вони сиділи, наніс удар ногою в живіт Кос - тюку і розірвав на ньому сорочку. Коли Нараєва взяла Супруна за руку і стала благати припинити бійку, він вирвався і сильно штовхнув її. При падінні потерпіла вдарилась головою об камінець і зазнала тяж¬кого тілесного ушкодження.
Вирішіть питання про відповідальність Супруна.
166. Болотов і Струков, мешканці гуртожитку, вживали алкоголь¬ні напої і, зайшовши до кімнати відпочинку, співали непристойні пісні, чим заважали іншим мешканцям гуртожитку дивитись теле¬передачі. На зауваження вони відповідали образливими словами, а коли їх примусово відвели до своєї кімнати, Болотов взяв молоток і разом зі Струковим повернулись в кімнату відпочинку, де Болотов молотком розбив дзеркало, а Струков ногою розбив екран телевізора. Присутніх вони облаяли нецензурними словами, вигнали з кімнати відпочинку, погрожуючи їм розправою.
Вирішіть питання про відповідальність Болотова і Струкова.
167. Раніше судимий за хуліганство Бєлкін, маючи непогашену судимість за цей злочин, в нетверезому стані пристав на вулиці до двох дівчат. На прохання залишити їх у спокої, ображав нецензурни-ми словами, хапав за руки, відірвав у однієї з дівчат рукав блузки, а другу, яка намагалася захистити її, вдарив кулаком в обличчя. Про-хожий Т. намагався захистити дівчат, але Бєлкін побив його, спричи-нивши легке тілесне ушкодження.
Вирішіть питання про відповідальність Бєлкіна.
168. Писаренко біля кафе «Івушка» підійшов до зупинки таксі і намагався сісти в автомобіль. В цей час, з водієм таксі розмовляв Хибний, який зі своїм знайомим Суховим теж намагалися скориста-тися цим таксі. Між Писаренко і Хибним виникла суперечка з при-воду того, кому їхати на таксі. Вони ображали один одного, виража-лись нецензурними словами. Сварка переросла в бійку, Писаренко вдарив Хибного ногою, а коли побачив, що Сухов сів у таксі, дістав з кишені саморобний ніж, яким проколов колесо автомобіля, а потім наніс удар ножем в плече Хибному, в результаті чого спричинив йому середньої тяжкості тілесне ушкодження.
Вирішіть питання про відповідальність Писаренко і Хибного.
169. Трунов і Яковенко косили траву на старому кладовищі і звер¬нули увагу на гранітні плити з надписами на них про покійних. Тру¬нов запропонував розкопати деякі з могил з метою знайти коштов¬ності. Яковенко погодився і вони на протязі двох місяців розкопали
9 поховань, з яких викрали 14 золотих хрестиків, обручок, ланцюжків, кулонів, зубних коронок та інших предметів загальною вагою більше 120 гр. При спробі продати частину предметів вони були затримані працівниками міліції.
Вирішіть питання про відповідальність Трунова і Яковенко.
170. Остапчук з хуліганських мотивів підпалив будівлю-музей, де народився і жив відомий письменник України Іван Франко. Меблі, одяг і основні експонати музею місцеві жителі встигли винести і збе¬регли, але сама будівля-музей, як пам’ятне місце, пов’язане з життям і діяльністю відомого письменника, була знищена вогнем.
Вирішіть питання про відповідальність Остапчука.
171. У будинку відпочинку «Актор» (м. Ялта) двоє неповнолітніх Миткін (14 років) і Анохін (16 років), які відпочивали зі своїми бать-ками, заради втіхи втопили в морі собаку, яку приручили працівники дому відпочинку, а наступного дня впіймали на території парку бу¬динку відпочинку трьох кошенят і викололи їм очі.
Вирішіть питання про відповідальність Анохіна і Миткіна.
172. Приватний фотограф Уткін попросив у свого знайомого Шишкевича DVD - диск порнографічного характеру, щоб подивити¬ся його разом зі своєю коханкою Вєткіною. Після перегляду, Веткіна запропонувала Уткіну заробити на цьому диску гроші. Уткін в своїй фотостудії виготовив десять копій диску, які разом з Веткіною продав громадянам на речовому ринку.
Вирішіть питання про відповідальність Уткіна, Веткіної та Шишкевича.
173. Верстакова, раніше судима за звідництво, після відбуття по-карання знову створила в літній кухні місце розпусти. Для цього вона розділила приміщення на три кімнати, зробила ремонт, придбала меблі та ін. Потім на майнових ринках, в готелях, в кафе, барах про¬понувала реалізаторам товарів, працівникам готелів, офіціантам і барменам (чоловікам і жінкам) скористатися за певну плату її при¬міщенням для статевих втіх чи заняття проституцією.
Вирішіть питання про відповідальність Верстакової.
174. Аринін і Сурін організували курси підготовки дівчат для учас¬ті в конкурсах красоти «Міс міста» і для участі в рекламі товарів. Серед дівчат відбирали тих, хто їм більше подобався, входили до них у дові¬ру, запрошували до ресторанів, обіцяли організувати поїздку на конкурс за кордон та ін. Мотивуючи свої дії необхідністю презентації учасниць організаторам очікуваного конкурсу, знімали дівчат в оголеному ви¬гляді, а потім, вдаючись до обману, пропонували їм надавати сексуаль¬ні послуги особам, від яких нібито залежить успіх на конкурсах. При цьому Аринін і Сурін запевняли потерпілих, що за надання сексуальних послуг клієнти щедро заплатять. Частина дівчат погодились, а до тих, хто відмовився, Аринін і Сурін застосовували насильство, погрожува¬ли зґвалтуванням, опублікуванням раніш зроблених знімків.
Вирішіть питання про відповідальність Ариніна і Суріна.
175. Федір Кряков неодноразово пригощав свого неповнолітнього сина Олександра і його товариша Миколу Платонова спиртними на-поями. Улітку, коли батьки Платонова від’їздили на дачу, двічі по-силав сина за горілкою і вони розпивали її в квартирі Платонових. На день народження сина Олександра Федір Кряков знову пригощав їх вином і горілкою. Коли батькам Микола стало відомо про діяння Федора Крякова, вони повідомили в міліцію.
Вирішіть питання про відповідальність Федора Крякова.
176. Увечері Сорокін, взявши обріз мисливської рушниці, підій-шов до клубу, де вже був його товариш Цапельников з мисливською рушницею. Останній лякав підлітків, що знаходилися біля клубу, ви-словлювався нецензурною лайкою, а коли підійшов Сорокін, то вони разом стали розганяти громадян і підлітків, які зібралися біля клубу для перегляду фільму. Сорокін зробив постріл в повітря, а Цапельни- ков вистрілив спочатку вгору, а потім по ногах підлітків, які втікали, і заподіяв одному з них легкі тілесні пошкодження, що потягли за собою короткочасний розлад здоров’я. Як з’ясувалося, Цапельников вкрав рушницю у сусіда Гривцева.
Вирішіть питання про відповідальність Сорокіна і Цапельникова.
177. Семенов, перебуваючи у кінотеатрі в стані алкогольного сп’яніння, під час демонстрації кінофільму висловлювався нецензур-ними словами, облаяв громадян, що сиділи в залі, а Захарову, який зробив йому зауваження, наніс побої і заподіяв легкі тілесні ушкоджен¬ня. Прокуратура району за клопотанням колективу автобази про взяття на поруки Семенова справу припинила, передавши його на виховання громадськості автобази. Через два місяці в тому ж клубі Семенов за¬тіяв сварку, висловлювався нецензурними словами, накинувся на Во- ропаєва і наніс йому складаним ножем два поранення в руку.
Вирішіть питання про відповідальність Семенова.
178. Вийшовши на ґанок свого будинку і бажаючи побешкетувати, Пугальцев з мисливської рушниці на очах у сусідів зробив постріл у ста¬до гусей, які були поблизу, поранивши дробом трьох птахів. Дії Пугаль- цева були кваліфіковані за ч. 4 ст. 296 КК як хуліганство, вчинене із за¬стосуванням вогнепальної зброї. В апеляційній скарзі адвокат Пугаль- цева зазначив, що постріл з рушниці не створював загрози для громадян, тому підсудний не може підлягати відповідальності за ч. 4 ст. 296 КК.
Вирішіть питання про відповідальність Пугальцева.
179. Проходячи біля вогнища, де громадяни варили гриби, п’яний Євстаєв пристав до Чапліної, вимагаючи, щоб вона пішла з ним у ліс. У відповідь на відмову Чапліної, Євстаєв схопив її за плече, порвав на ній кофту, а потім, нецензурно лаючись, наніс каменем удар по обличчю підлітка Лепьошкіна, який був поруч, чим заподіяв йому середньої тяжкості тілесне ушкодження. Потім Євстаєв, ударивши ногою по каструлі з грибами, перекинув її у вогонь і пішов у ліс.
Вирішіть питання про відповідальність Євстаєва.
180. Івановський, перебуваючи в нетверезому стані, чіплявся до громадян, що відпочивали в парку, лаявся, а при затриманні міліцей-ським патрулем чинив опір міліціонеру Довгачову, вдарив останньо-го по обличчю, намагався вирватися і супроводжував свої дії нецен-зурною лайкою. Під час особистого обшуку у відділенні міліції у Іва- новського був виявлений фінський ніж.
Вирішіть питання про відповідальність Івановського.
181. Сорокасемирічна Мухоторова Марія, довідавшись, що в сараї у сусіда висить туша забитої свині, підговорила свого п’ятнадцятирічного сина Івана разом викрасти її, що і було ними зроблено.
Вирішіть питання про відповідальність Мухоторових Марії й Івана.
182. Двоє 13-річних підлітків - Гончаренко та Смірнов були за-тримані під час спроби проникнути в магазин через розбиту ними вітрину. У процесі розслідування з’ясувалося, що їх схилив до цього шляхом залякування родич одного з підлітків, Банніков, який працю-вав продавцем у цьому магазині і бажав спричинити неприємності своєму директорові.
Вирішіть питання про відповідальність Гончаренко, Смірнова та Баннікова.
183. Водій таксі Бурма «підробляв» тим, що пропонував своїм клієнтам-пасажирам послуги знайомих повій, демонструючи їх фото-графії в оголеному виді. У разі згоди пасажира скористатися послу-гами повій, він підвозив до них і надавав закріплений за ним авто-мобіль проституткам для зустрічей із клієнтами. За свої послуги Бурма отримував від проституток 20 % з плати кожного клієнта.
Вирішить питання про відповідальність Бурми.
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту,
тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати
можна дізнатись у автора цієї роботи ...

Щоб переглянути інформацію про автора
натисніть на посилання нижче і...
Зачекайте секунд...
Дивіться також:Форма входа Реєстрація
Запам'ятати мене Забув пароль ?
Реклама

Топ 10 авторів
lessonz lessonz 4275
В'ячеслав ID:217
 • Стать:Чоловік
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 4275
 • Зареєстрований: 07.07.2011
vipbond vipbond 3057
Виктория Петровна ID:74
 • Стать:Жінка
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 3057
 • Зареєстрована: 09.01.2011
k_alena k_alena 2317
Елена ID:565
 • Стать:Жінка
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:немає
 • Робіт додано: 2317
 • Зареєстрована: 11.07.2012
Ангелина Ангелина 2138
Ангелина ID:213
 • Стать:Жінка
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 2138
 • Зареєстрована: 05.07.2011
olga olga 1466
Ольга ID:184
 • Стать:Жінка
 • Группа: Продавці
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 1466
 • Зареєстрована: 03.06.2011
uliya uliya 1449
Юлія Олександрівна ID:197
 • Стать:Жінка
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 1449
 • Зареєстрована: 19.06.2011
FPM-2007 FPM-2007 1023
Стороженко Андрій Юрійович ID:1255
 • Стать:Чоловік
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 1023
 • Зареєстрований: 17.08.2014
Viktor Viktor 918
Віктор ID:273
 • Стать:Чоловік
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 918
 • Зареєстрований: 26.09.2011
mars1814 mars1814 868
Олександр ID:104
 • Стать:Чоловік
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:є
 • Робіт додано: 868
 • Зареєстрований: 16.02.2011
Nayka Nayka 546
Светлана ID:235
 • Стать:Жінка
 • Группа: Автори робіт
 • Портфоліо:немає
 • Робіт додано: 546
 • Зареєстрована: 27.07.2011
СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Всі партнери
Студенський каталог готових робіт © 2021 - Усі права застережено
Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали, які розміщені користувачами.