Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права або ж є проблеми з її достовірністю повідомте про це адміністратора
Сєргієнко уклала трудовий договір з малим державним підприємством ”Глобус” 25 жовтня, 1100-1105
Контрольна робота
№ K-26201
ЛЮБУЮ ЗАДАЧУ МОЖНО КУПИТЬ ОТДЕЛЬНО - 20 ГРН/ЗАДАЧА
1. Сєргієнко уклала трудовий договір з малим державним підприємством ”Глобус” 25 жовтня. Згідно з договором вона повинна була розпочати роботу 1 листопада, але Сергієнко роботи не розпочала у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, яка настала через ускладнення протікання вагітності. 5 листопада директор МДП скасував наказ про прийняття С. На роботу на тій підставі, що вона не розпочала роботу, і про прийняття на її місце Петренко. 20 листопада Сергієнко принесла лікарняний листок і стала вимагати поновлення на роботі. Чи правомірні дії директора? Чи має значення обставина, що Сергієнко вагітна? Де підлягає розгляду цей спір?
2. У порядку загального нагляду прокурор виявив на ряді підприємств та установ такі факти6 а) на заводі “Буревесник” працюють чоловік та жінка Корнілови: він – начальник цеху, вона – завідуюча медичним пунктом; б) в НДІ працює подружжя Ляшенко: він – директор, вона – науковий співробітник цього НДІ; в) у треств громадського харчування працює подружжя Антонових: він – директор, вона – заступник начальника планового відділу; г) у дитячому театрі працює подружжя Аверіних: він – артист, вона – головний режисер; д) кафедрою органічної хімії завідує професор Ліванов, асистентом цієї ж кафедри працює його сестра; е) у трамвайно-тролейбусному управлінні чоловік і жінка Макеєві: вона – бригадир, він – слюсар по ремонту шляху цієї ж бригади; є) на заводі металовиробів працюють: Сидоров – начальник цеху, а його племінниця – нормувальниця. Які принципи спільної служби родичів і свояків? Чи законні названі випадки спільної служби? Що повинен зробити прокурор? Які наслідки порушення цих принципів?
3. Міністр видав наказ, відповідно до якого всім керівника організацій та підприємств галузі було заборонено приймати участь на роботу осіб, звільнених за порушення трудової дисципліни тих, хто часто змінює місце роботи в будівельних організаціях та на підприємствах системи міністерства будівництва. Ваша думка про законність наказу? В яких випадках відмова в прийнятті на роботу є обгрунтованою?
4. Лук’янова працювала медичною сестрою в терапевтичному відділенні санаторію “Барвинок”. У зв’язку з переходом на нові умови організації та оплати праці наказом головного лікаря вона була переведена медсестрою в дитячі яслі того ж санаторія. Вважаючи переведення неправомірним, бо характер праці і режим робочого часу на новому місці відрізнявся від попередніх, Лук’янова після розгляду питання в КТС звернулася з позовом у суд про поновлення на попередній роботі. Чи має тут місце переведення на іншу роботу? Чи вправі адміністрація вимагати від Лук’янової роботи в дитячих яслах? Яким повинно бути рішення суду?
5. Директор радгоспу “Березівка” Харківської області видав наказ про переведення робітниці Швецової з садово-городньої роботи в тваринницьку бригаду строком на один місяць. Швецова з переведенням не погодилась і звернулась до суду з позовом про поновлення її на колишній роботі, мотивуючи позов тим, що переведення було оформлено без її згоди і її вже тричі раніше переводили на цю роботу. В суді представник відповідача пояснив, що переведення викликане виробничою необхідністю в зв’язку з відсутністю доярок і з метою запобігання падежу худоби. Чи може мати місце переведення на іншу роботу без згоди працівника ?
6. Наказом від 14 січня директор Донецького комбінату побутових послуг перевів майстра чоловічої перукарні № 91 Анішенко в перукарню № 55 того ж комбінату, розташовану в іншому районі міста, бо вона неодноразово сварилися з працівниками і загальні збори трудового колективу перукарні № 91 прийняли рішення про її переміщення в інше місце з метою нормалізації соціально-психологічного клімату колективу. Анішенко від переміщення відмовилась і звернулась до суду з позовом про поновлення на попередній роботі. У заяві позивачка зазначила, що перукарня № 55 розташована в іншому кінці міста, а це пов’язане з довгим переїздом, крім того перукарня розташована в малолюдній місцевості і заробітна платня у позивачки значно знизилися. Що має місце у даному випадку: переведення або переміщення?
Ціна
100
грн.
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи ...
Щоб переглянути інформацію про автора натисніть на посилання нижче і...
Зачекайте
секунд...
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи