Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права або ж є проблеми з її достовірністю повідомте про це адміністратора
Гр. Л. продав скрипку гр. Н. У процесі оформлення купівлі-продажу виявилося, 1399-1406
Контрольна робота
№ K-27487
30 ГРН/ЗАДАЧА. ЛЮБУЮ ЗАДАЧУ МОЖНО ЗАКАЗАТЬ ОТДЕЛЬНО
ВАРІАНТ 10
Завдання 1. Норми моралі та релігійні норми як регулятори цивільних відносин. Знайдіть у цивільному кодексі України та випишіть п’ять прикладів застосування моральних засад суспільства до регулювання цивільних відносин. Ознайомтеся зі змістом Титулів ХІХ «Особи і юридичні акти», ХХІІІ «Дочасне майно церкви» та ХХХ «Давність і обчислення часу» Кодексу канонів Східних церков. Зробіть власний висновок щодо того чи є моральні засади суспільства та релігійні норми джерелами правового регулювання цивільних відносин.
Задача 2. Гр. Л. продав скрипку гр. Н. У процесі оформлення купівлі-продажу виявилося, що Л. вирішив залишити футляр від скрипки собі. На думку Н. футляр необхідно передати разом зі скрипкою. Вирішить спір.
Задача 3 Комітет з організації квартири-музею видатного письменника, що помер на початку XX ст. публічно звернувся до громадян з проханням про передачу в подарунок або продаж особистих речей, рукописів та документів, пов’язаних із життям та творчістю письменника. Серед інших речей, Комітет придбав у далеких родичів письменника письмовий стіл та частину колекції художньої літератури, які на думку родичів належали письменнику. Після спливу певного часу мистецтвознавець К. оглядаючи придбані речі, заявив, що ні стіл, ні колекція художньої літератури не мають жодного відношення до письменника. Дайте правовий аналіз ситуації.
Задача 4. ВАТ «Завод феросплавів» одержало патент на винахід – спосіб виплавки чавуну. Через 2 роки керівництву ВАТ стало відомо, що ТОВ «Меркурій» застосовує в своєму виробничому процесі спосіб виплавки чавуну, який охороняється одержаним ВАТ патентом. ВАТ звернулось в господарський суд з позовом до ТОВ про припинення неправомірного використання винаходу. ТОВ проти пред’явленого позову заперечувало, посилаючись на те, що на дату подачі заявки ВАТ даний спосіб виплавки чавуну вже був винайдений працівниками ТОВ і зберігався в якості конфіденційної інформації. Виходячи із цього, ТОВ пред’явило зустрічний позов про визнання виданого ВАТ патенту недійсним, оскільки на дату подання заявки винахід не відповідав умові новизни. Вирішіть спір.
Задача 5. За договором складського зберігання товарний склад прийняв на зберігання від ТОВ «Світанок» 250 кг м’ясопродуктів та 120 кг риби різних видів. У зв’язку з аварією в енергосистемі складські приміщення були відключені від електроенергії. Товарний склад був попереджений, що ліквідація наслідків аварії можлива лише через 2 доби. Щоб запобігти псуванню переданого на зберігання майна, товарний склад негайно попередив усіх поклажодавців про необхідність забрати товар зі складу. ТОВ „Світанок” не змогло оперативно вивезти свій товар і розмістити його на зберігання на іншому складі. У результаті частина майна була зіпсована і ТОВ „Світанок” звернулося до товарного складу з вимогою про відшкодування збитків. Чи підлягає задоволення вимога ТОВ „Світанок”? Хто повинен відповідати за збитки завдані ТОВ „Світанок”? Які правові наслідки зміни умов договору зберігання, дострокового припинення договору зберігання? Проаналізуйте ст. ст. 950, 960 Цивільного кодексу України.
Задача 6 За договором доручення, укладеним між громадянином А. та адвокатською фірмою, адвокат Т. Представляв інтереси А. в суді по справі про відшкодування шкоди, завданої при виконанні трудових обов’язків. Рішення суду першої інстанції, яким А. було відмовлено в задоволенні позовних вимог переглядалося в апеляційному порядку і не було скасовано. Вважаючи, що адвокат Т. непрофесійно захищав інтереси А., останній пред’явив до нього вимогу про повернення сум за надання юридичної допомоги та компенсацію моральної шкоди. Вирішіть спір. Чи є оплатним договір доручення в даній ситуації? Яка форма договору доручення?
Задача 7 Після весілля чоловік заявив, що в сім’ї його батьків не прийнято чоловікові займатися пранням, прибиранням і іншою домашньою роботою, це – є обов'язком дружини. Дружина, у свою чергу, зауважила, що в сім'ї її батьків теж були свої традиції: чоловік зобов'язаний повністю забезпечувати родину, у той час як вона сама займає відповідальну посаду і заробляє набагато більше чоловіка, а тому у них повинна бути рівноправність хоча б на кухні . Чи можливо за законом врегулювати цей спір? Чи передбачено законом поділ обов'язків, що стали предметом спору в цій сім'ї?
Задача 8 А. Н-ко двічі отримував значну спадщину (автомобіль, будинок у селі, вклади в банках тощо), яку продав, а гроші витратив на придбання спиртних напоїв. Не витримавши постійних п'янок чоловіка, дружина А.Н-ка Ірина звернулася до суду з вимогою про розірвання шлюбі та поділ спільного майна. При визначенні майна, яке підлягає поділу, І.Н-ко включила до переліку і вищезазначене майно, яке було продано її чоловіком, адже, на думку позивачки, чоловік витратив його всупереч інтересам сім'ї. Яке рішення має прийняти суд?
Ціна
240
грн.
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи ...
Щоб переглянути інформацію про автора натисніть на посилання нижче і...
Зачекайте
секунд...
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи