Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права або ж є проблеми з її достовірністю повідомте про це адміністратора
Антропогенез. Тести до модуля 1 (31 тест)
Контрольна робота
№ K-4173
Тести до модуля 1
Question 1 of 31 У чому полягає двояке розуміння антропології? 1) це наука як про прадавніх так і про сучасних людей; 2) це наука як про біологічний розвиток людини так і про розвиток суспільства; 3) це наука як про людську душу так і про людське тіло; 4) це наука про еволюції життя на Земній кулі в тому числі й людини.
Question 2 of 31 Хто ввів у науковий обіг термін „антропологія” 1) Анаксімандр; 2) Аристотель; 3) К. Ліней; 4) Ч. Дарвін
Question 3 of 31 Що в перекладі з грецької мови означає термін «антропологія»? 1) виникнення людини; 2) наука про філософське значення слова «Людина»; 3) наука про людину; 4) багатоманітність людини в часі та просторі.
Question 4 of 31 Хто з наведених вчених був прихильником еволюційної теорії походження людини: 1) Геккель; 2) Енгельс; 3) Ламарк; 4) Дарвін.
Question 5 of 31 Згідно якої теорії людина створена вищою надприродною істотою: 1) теорія креаціонізму; 2) теорія дарвінізму; 3) теорія глобального еволюціонізму; 4) теорія мутаціонізму.
Question 6 of 31 Згідно якої системи поглядів, історія життя на земній кулі розглядається як загальний, поступовий та закономірний розвиток, що відбувається за принципом «від простого до складного»: 1) релігійна доктрина; 2) еволюціонізм; 3) креаціонізм; 4) мутаціонізм.
Question 7 of 31 Доповніть речення: Закон спадковості “Усе, що було придбано або втрачено тваринами під впливом зовнішніх умов існування, — усе це природа зберігає шляхом __розмноження___ в нових особинах, що походять від перших, за умови, якщо придбані зміни притаманні обом полам або тим особинам, від яких походять нові особини”.
Question 8 of 31 Доповніть речення: Закон мінливості „Ступінь розвитку того або іншого органу залежить від його функції, __інтенсивності ___ використання, що в більшій мірі здатні змінюватися молоді тварини, що ще розвиваються”.
Question 9 of 31 Засновником української антропології вважається: 1) Павло Чубинський; 2) Федір Вовк; 3) Василь Дяченко.
Question 10 of 31 „Антропологія являє собою фундаментальне знання про ___людину___, її єдності і розмаїтості в __часі___ та ___просторі_____.”
Question 11 of 31 Антропогенез – це розділ антропології який вивчає: 1) сучасних та викопних приматів; 2) процес виникнення людини; 3) мінливість фізичних ознак; 4) різноманіття людства.
Question 12 of 31 Що в перекладі з грецької мови означає термін «антропологія»? 1) виникнення людини; 2) наука про філософське значення слова «Людина»; 3) наука про людину; 4) багатоманітність людини в часі та просторі.
Question 13 of 31 Чи вірно, що при антропологічному аналізі біохімічних систем досліджується група крові? 1) Так; 2) Ні.
Question 14 of 31 Яким терміном в біології називають учення про варіації будови об’єкту, його форми та структури: 1) мінливість; 2) морфологія; 3) ауксологія; 4) гносеологія.
Question 15 of 31 Метод антропології, який вивчає міжгрупову мінливість папілярних узорів на пальцях і долоні людей, називається: 1) краніологія; 2) одонтологія; 3) дерматогліфіка.
Question 16 of 31 Альбінізм виникає внаслідок: 1) відсутності у клітинах шкіри, волоссі та в радужці ока меланіну; 2) надлишку у клітинах шкіри, волоссі та в радужці ока меланіну 3) спадкових, генетичних хвороб.
Question 17 of 31 Що досліджується за допомогою соматологічних методів? 1) особливості м’яких тканин тіла особини; 2) розміри тіла; 3) статеву приналежність.
Question 18 of 31 Чи вірне судження, що колір шкіри успадковується? 1) Так; 2) Ні.
Question 19 of 31 Що досліджується за допомогою антропометричних методів? 1) характери поселень первісних людей; 2) кількість особин в популяції; 3) антропологічний тип.
Question 20 of 31 Антропологічне товариство вперше було засновано: 1) в Парижі; 2) Лондоні; 3) Берліні.
Question 21 of 31 Морфологічні ознаки з безперервним характером варіацій – це: 1) антропометричні ознаки; 2) дерматогліфічні ознаки; 3) гематологічні ознаки; 4) палеоантропологічні ознаки.
Question 22 of 31 Рівні організації антропологічних досліджень: 1) вищі, нижчі; 2) індивідуальні, популяційні; 3) суб’єктивні, об’єктивні.
Question 23 of 31 Що досліджують за допомогою антропологічних методів? 1) антропологічні ознаки; 2) видові ознаки; 3) кліматичні ознаки.
Question 24 of 31 Головний чинник розвитку людини за Ф. Енгельсом: 1) прямоходіння; 2) праця; 3) поява абстрактного мислення.
Question 25 of 31 Хто є автором теорії природного відбору? 1) Аристотель; 2) К. Ліней; 3) Ж. .Б. Ламарк; 4) Ч. Дарвін.
Question 26 of 31 Хто вперше сформулював закон спадковості? 1) Аристотель; 2) К. Ліней; 3) Ж. .Б. Ламарк; 4) Ч. Дарвін. 5) Г. Мендель
Question 27 of 31 Хто ввів у науковий обіг термін „Homo sapiens”? 1) Аристотель; 2) К. Ліней; 3) Ж.. Б. Ламарк; 4) Ч. Дарвін.
Question 28 of 31 Чи вірне судження, що в епоху Середньовіччя антропологічні дослідження в Європі мали найкращі умови для розвитку? 1) Так; 2) Ні.
Question 29 of 31 Чи пов’язані між собою процеси антропо- та соціогенезу? 1) Так; 2) Ні.
Question 30 of 31 Чи є антропологія мультидисциплінарною наукою? 1) Так є; 2) Ні це доволі специфічна, окрема галузь знань.
Question 31 of 31 Що в перекладі з грецької мови означає термін «антропогенез»? 1) виникнення людини; 2) наука про філософське значення слова «Людина»; 3) наука про людину; 4) багатоманітність людини в часі та просторі.
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи ...
Щоб переглянути інформацію про автора натисніть на посилання нижче і...
Зачекайте
секунд...
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи