Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права або ж є проблеми з її достовірністю повідомте про це адміністратора
Геронтопсихологія Тести до теми 2
Контрольна робота
№ K-3588
Question 1 of 15 «Щаслива старість» характеризується: 1) способом життя, перенесеними захворюваннями, стресовими ситуаціями, фізичною, психічною і інтелектуальною активністю; 2) підвищенням рівня особистісної тривоги, тривожної уявності з приводу свого фізичного здоров'я; 3) утихомиреною, мудрою просвітленістю світосприймання і світогляду, споглядальністю, стриманістю і самовладанням.
Question 2 of 15 Стратегія "Ворожий" пристосування в старому віці характеризує: 1) Людей агресивних, схильних до емоційних сплесків, підозрілих, які мають тенденцію до перекладання на оточуючих власних претензій і приписуванню їм вини за все свої невдачі; 2) тенденцію до пасивності і залежності. Індивід добре інтегрований, але покладається на інших людей в забезпечення його матеріально і чекає від інших емоційної підтримки; 3) людей перебільшено емоційно стриманих, дещо прямолінійних в своїх вчинках і звичках, які люблять бути саме забезпеченими, неохоче приймають допомогу від інших людей.
Question 3 of 15 Стратегія " Самоненависний " пристосування в старому віці характеризує: 1) Людей агресивних, схильних до емоційних сплесків, підозрілих, які мають тенденцію до перекладання на оточуючих власних претензій і приписуванню їм вини за все свої невдачі; 2) тенденцію до пасивності і залежності. Індивід добре інтегрований, але покладається на інших людей в забезпечення його матеріально і чекає від інших емоційної підтримки; 3) людей добре усвідомлюючих факти старіння, але вони не заздрять, молодим, вони не бунтують, проти власної старості лише покірливо приймають, що шле доля.
Question 4 of 15 Головним демографічним ефектом успіхів медицини та загального покращення умов життя протягом останнього століття є: 1) падіння смертності та значне збільшення тривалості життя; 2) забезпечення високого рівня здоров‘я населення; 3) максимальне соціальне забезпечення людей похилого віку.
Question 5 of 15 Початок систематичного вивчення тривалості людського життя поклав: 1) Е. Галлей; 2) Н. Рубнер; 3) В. Райт; 4) Дильман.
Question 6 of 15 Фізіологічні зміни, що протікають в тілі людини із віком, полягають: 1) у виникненні важливих адаптивних механізмів; 2) у віковому зниженні інтенсивності самовідновлення організму і втраті його опірності; 3) в зниженні біологічних функцій і здатності пристосувати до метаболічного стресу.
Question 7 of 15 Людина у пізньому віці на фізіологічному рівні характеризується: 1) більшою уразливістю до хвороб; 2) різкими перепадами настрою; 3) розвитком депресивних станів.
Question 8 of 15 “Психологічна старість” виявляється: 1) віково-органічними порушеннями психіки, особи і поведінки; 2) відхиленнями від нормативної лінії психологічного реагування; 3) відчуттям безповоротності життєвих втрат «замиканням» інтересів на питаннях здоров'я.
Question 9 of 15 Стратегія "Оборонний тип" пристосування в старому віці характеризує: 1) зрілу особу, добре інтегровану, яка насолоджується життям, створеними тісними і близькими відносинами з іншими людьми; 2) тенденцію до пасивності і залежності. Індивід добре інтегрований, але покладається на інших людей в забезпечення його матеріально і чекає від інших емоційної підтримки; 3) людей перебільшено емоційно стриманих, дещо прямолінійних в своїх вчинках і звичках, які люблять бути саме забезпеченими, неохоче приймають допомогу від інших людей.
Question 10 of 15 Стратегія "Залежний тип "пристосування в старому віці характеризує: 1) зрілу особу, добре інтегровану, яка насолоджується життям, створеними тісними і близькими відносинами з іншими людьми; 2) тенденцію до пасивності і залежності. Індивід добре інтегрований, але покладається на інших людей в забезпечення його матеріально і чекає від інших емоційної підтримки; 3) людей перебільшено емоційно стриманих, дещо прямолінійних в своїх вчинках і звичках, які люблять бути саме забезпеченими, неохоче приймають допомогу від інших людей.
Question 11 of 15 Хто із вказаних вчених запропонував п'ять стратегій пристосування в старому віці: 1) Д.Б. Бромлей; 2) Ф.Гізе; 3) Р. Тагор; 4) А.І. Анциферова.
Question 12 of 15 Який із типів не відноситься до запропонованих Ф. Гізе типів старих і старості: 1) старий – негативний; 2) старий екстравертований; 3) інтравертований; 4) лабільно - емоційний тип.
Question 13 of 15 "Конструктивна стратегія"пристосування в старому віці характеризує: 1) зрілу особу, добре інтегровану, яка насолоджується життям, створеними тісними і близькими відносинами з іншими людьми; 2) тенденцію до пасивності і залежності. Індивід добре інтегрований, але покладається на інших людей в забезпечення його матеріально і чекає від інших емоційної підтримки; 3) людей перебільшено емоційно стриманих, дещо прямолінійних в своїх вчинках і звичках, які люблять бути саме забезпеченими, неохоче приймають допомогу від інших людей.
Question 14 of 15 Хто із вказаних вчених запропонував три типи старих і старості? 1) Д.Б. Бромлей; 2) Ф.Гізе; 3) Р. Тагор; 4) А.І. Анциферова.
Question 15 of 15 Який з вказаних типів не відноситься до типів вікових змін особистості в пізньому віці за А.У. Тибиловою? 1) тип адекватного самосприйняття; 2) тип особистісного зростання; 3) тип гіпертрофованого сприйняття змін; 4) тип суб'єктивної недооцінки вікових змін.
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи ...
Щоб переглянути інформацію про автора натисніть на посилання нижче і...
Зачекайте
секунд...
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи