Шановний користувач!
Якщо Ви рахуєте, що дана робота неякісна, порушує авторські права або ж є проблеми з її достовірністю повідомте про це адміністратора
Геронтопсихологія Тести до теми 6
Контрольна робота
№ K-3593
Question 1 of 15 Важливим чинником психічного і фізичного старіння людини є: 1) негативна модальність суб'єктивного відношення до себе; 2) оптимальне функціонування особистості старої людини; 3) віра в себе, свої здібності і прагнення до спілкування.
Question 2 of 15 До судинних захворювань головного мозку відносяться всі, окрім: 1) Атеросклероз. 2) Інсульт. 3) Гіпертонічна хвороба. 4) Базедова хвороба.
Question 3 of 15 Пенсійний вік відносять до періоду від: 1) 45 до 55 років; 2) 55 до 70 років; 3) 60 до 70 років; 4) 50 до 65 років.
Question 4 of 15 Вихід на пенсію може розглядається як: 1) завершення однієї діяльної фази соціального життя людини і початок іншої; 2) напрямок діяльності с ціллю подолання будь-якої проблеми; 3) переосмислення цінностей, відносини до себе і до оточуючого.
Question 5 of 15 Самореалізація – це: 1) самопізнання; 2) момент розвитку вищих почуттів і цінностей; 3) активність, пов‘язана з процесом самовизначення особистості.
Question 6 of 15 Вітаукт – це: 1) біологічно – активная добавка; 2) адаптаційно регуляторна теорія старіння; 3) процеси, спрямовані на подтримку высокої життєздатності і збільшення тривалості життя.
Question 7 of 15 Соціальне старіння – це: 1) місце похилої лудини в суспільстві; 2) старіння суспільства; 3) як індивід пов‘язує старіння з суспільством; поведінка и виконання соціальных ролей похилими.
Question 8 of 15 Що з перерахованого не відноситься до чинників, які впливають на стан емоційної сфери людей похилого віку: 1) втрату близьких друзів і родичів; 2) задовільне матеріальне положення; 3) відхід з сім'ї дітей або погані відносини з ними; 4) страх перед захворюванням і неміччю; 5) відчуття самотності, непотрібності, відчуженості від зовнішнього світу.
Question 9 of 15 Психічне зниження за визначенням Ю. Ф. Шахматова це: 1) відхилення у психіці в процесі старіння; 2) стани психічного здоров‘я; 3) одна з форм природного, безболісного старіння. Question 10 of 15 Депресія - афективний стан, що характеризується: 1) негативним емоційним фоном, зміною мотиваційної сфери, когнітивних уявлень і загальною пасивністю поведінки; 2) відчуттям важкості, болісних емоцій і переживань; 3) відчуттям втрати свєї компетентності, і контролю над обставинами життя.
Question 11 of 15 Психогенна депресія частіше за все розвивається на фоні: 1) інфекційних хвороб; 2) інтоксикації; 3) патології ендокринної системи; 4) захворювань, властивих людям немолодого і старечого віку.
Question 12 of 15 Прогерія або передчасне старіння — надзвичайно рідкісна хвороба раннього дитинства, що характеризується такими проявами як: 1) випадіння волосся, зморщена шкіра, опуклість кровоносних судин голови та судинні хвороби; 2) підвищення артеріального тиску, що супроводжується головним болем, тремтінням в тілі, болями в області серця, запамороченням, нудотою і т.д; 3) нездатність постачання достатньої кількості кисню, що відбувається через зменшення еластичності судин та максимального серцевого ритму.
Question 13 of 15 Вкажіть синдром характерний для розвитку в літньому віці: 1. Клімактеричний синдром; 2. Болі в спині ; 3. Болі в животі; 4. Головні болі; 5. Біль в грудній клітці.
Question 14 of 15 Вкажіть вид психічного розладу, який не характерний в передстаречому й старечому віці: 1) Пресенільні психози. 2) Пресенильна ідіотія. 3) Інволюційна меланхолія; 4) Пресенільні деменції.
Question 15 of 15 Вкажіть вид захворювання, який не характерний в передстаречому й старечому віці: 1) Хвороба Альцгеймера; 2) Хвороба Піка; 3) Хвороба Дауна; 4) Старечі (сенільні) психози.
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи ...
Щоб переглянути інформацію про автора натисніть на посилання нижче і...
Зачекайте
секунд...
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому її достовірність, умови замовлення та способи оплати можна дізнатись у автора цієї роботи